Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

Kolejne miejsca, w którym augustowianie już niedługo będą mogli wybudować dom albo otworzyć swoją firmę. Kwaśna i Siewna to kolejne ulice w budowie.
23/10/2020
Burmistrz Mirosław Karolczuk wraz z Przewodniczącym Komisji Rozwoju Dariuszem Ostapowiczem, swoim zastępcą Filipem Chodkiewiczem oraz Kierownik Wydziału Inwestycji Magdaleną Sokołowską wzięli udział w Radzie Budowy ulic Kwaśnej i Siewnej. Do niedawna, pozbawione infrastruktury miejsce, by
Zdjęcie budynku Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Sp. z o.o. w Augustowie
23/10/2020
Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę i zagrożenie zakażenia koronawirusem oraz zapewnienie bezpieczeństwa ciągłości w dostawie wody mieszkańcom Miasta Gminy Augustów, Spółka zwraca się z apelem o ograniczenie wizyt  od dnia 26 października 2020 r. do odwołania.
Plakat informujący o odwołaniu meczu UKS Centrum zaplanowany na 24 października 2020 r.
23/10/2020
W związku z oczekiwaniem na wynik testu na obecność koronawirusa u zawodnika zespołu UKS Centrum Augustów, mecz zaplanowany w dniu 24 października nie odbędzie się w pierwotnie ustalonym terminie.
23/10/2020
Uprzejmie informujemy, że Gmina Miasto Augustów w ramach pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego otrzymało dofinansowanie w kwocie 12 000,00 zł., od Województwa Podlaskiego na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego i umundurowania z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
23/10/2020
Burmistrz Miasta Augustowa przypomina, że każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą zobowiązany jest podpisać umowę na korzystanie z usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych –z przedsiębiorcą, wpisanym do rejestru działalności regulowanej lub przystąpić do systemu