Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

12/08/2022
Najbliższy długi weekend w Augustowie pełen wydarzeń! Przed nami widowiskowe zawody w skokach na nartach wodnych Lotto Netta Cup. Do naszego miasta już po raz trzeci zawitają Food Trucki, które zabiorą mieszkańców w kulinarną podróż dookoła świata. Oprócz doznań smakowych będą też różne atrakcje w ramach największego zlotu samochodów ACS Augustów Car Spotting . Dla spragnionych wydarzeń kulturalnych - kilka koncertów w ramach trwającego w naszym mieście "Augustoff Live Festival". To czterodniowe muzyczne święto, które będzie świetną okazją do spotkań z alternatywnym brzmieniem w różnorodnym wydaniu. Ponadto obchody Święta Wojska Polskiego i reaktywacji Polskiej Organizacji Wojskowej oraz wiele innych wydarzeń. Sprawdź przygotowaną przez nas rozpiskę!          
12/08/2022
Szybka i bezpieczna droga łącząca północną część województwa z jego stolicą - Białymstokiem. Taka powinna być planowana trasa Via Carpatii. Podczas konferencji samorządowcy z województwa podlaskiego po raz kolejny zaapelowali o budowę ekspresowej drogi między Augustowem a Białymstokiem.
11/08/2022
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie informuje, że w dniu 09.08.2022 r. w ramach kontroli urzędowej jakości wody w KĄPIELISKU PLAŻA RADIOWEJ TRÓJKI n/j NECKO w AUGUSTOWIE stwierdzono zakwit sinic.  
Ocena Państowowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na temat oceny jakości wody - Plaża POSTIW
11/08/2022
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie informuje, że w dniu 09.08.2022 r. w ramach kontroli urzędowej jakości wody w MOWDK PLAŻA POSTiW n/j NECKO w AUGUSTOWIE stwierdzono zakwit sinic.    
10/08/2022
Tematem wyrębu kasztanowców na ulicy Kościelnej, zleconego przez Powiat Augustowski, zajęła się na ostatniej sesji Rada Miejska. Kilkoro Radnych złożyło projekt uchwały w obronie drzew i przeciwko wycince zaplanowanej przez Powiat Augustowski. Wniosek do porządku obrad zgłosiła Radna Sylwia Bielawska.
Działania edukacyjno-informacyjne w obszarze poprawy efektywności energetycznej budynków
10/08/2022
Minister Rozwoju i Technologii informuje o działaniach edukacyjno - informacyjnych w obszarze poprawy efektywności energetycznej budynków.