Jesteś tutaj

NOWY SYSTEM DO ROZLICZANIA OPŁATY UZDROWISKOWEJ I MIEJSCOWEJ

Drogi Inkasencie opłaty miejscowej i uzdrowiskowej, 

dziękujemy za regularne rozliczanie się z Urzędem Miejskim w Augustowie.

Aby ułatwić Ci pracę, przygotowaliśmy nowy, elektroniczny system obsługi opłaty uzdrowiskowej i miejscowej TRAVELHOST, który zacznie działać już od początku nowego roku.

Dzięki nowemu systemowi procesy związane z pobieraniem oraz rozliczaniem opłaty miejscowej i uzdrowiskowej będą zautomatyzowane -zarówno po stronie inkasenta, jak i Urzędu Miejskiego.

System TRAVELHOST działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Po otrzymaniu dostępu można z niego korzystać na wszystkich urządzeniach (komputer, tablet, telefon). Wystarczy, że pod adresem i.travelhost.pl zalogujecie się Państwo do panelu klienta.

Po wprowadzeniu danych turysty (imię i nazwisko oraz data pobytu), aplikacja samodzielnie przeliczy opłatę za pobyt i na koniec miesiąca przygotuje podsumowanie. Kwotę widoczną w raporcie wystarczy przelać na konto Urzędu.

System spełnia wszystkie wymogi dotyczące ochrony danych osobowych i jest zgodny z RODO.

W związku z wdrożeniem nowego narzędzia, prosimy o kontakt osobisty w celu zapoznania się z jego działaniem i wskazania adresu e-mail, na który ma zostać Państwu przesłany dostęp do aplikacji TRAVELHOST.

 

Zapraszamy do wizyty w Urzędzie Miejskim w Augustowie, ul. Młyńska 35, 16-300 Augustów, pokój 212 i do kontaktu telefonicznego: 87 643 86 21 oraz mailowego: Erazm.Stefanowski@urzad.augustow.pl.

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje także cały Wydział Podatków i Opłat:  pokoje 212 i 311, numery telefonów: 87 643 86 21, 87 643 80 54 i 87 643 42 25 oraz adres mailowy: podatki.oplaty@urzad.augustow.pl.

 

 Panel klienta TRVELHOST: https://i.travelhost.pl

  • login: należy wpisać własny adres mailowy

Hasło ustalane jest przez Inkasenta przy pierwszym logowaniu po otrzymaniu linka aktywacyjnego.

GALERIA