Jesteś tutaj

GOSPODARCZE

14/03/2023
Gmina Miasto Augustów planuje ubiegać się o uzyskanie dofinansowania w ramach programu priorytetowego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Sprzedaliśmy wszystkie działki w Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Augustów to dobre miejsce do inwestowania.
07/11/2022
Kolejni przedsiębiorcy chcą rozwijać swoje firmy w Augustowie. W przetargach sprzedaliśmy ostatnie cztery działki w naszej Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej, która składa się w sumie z 12 działek. Na 11 z nich przedsiębiorcy będą prowadzili swoje firmy, w których zatrudnienie znajdą augustowianie. Jedną z działek wydzierżawiliśmy Polskiej Spółce Gazownictwa, która wybudowała na niej stację regazyfikacji.  Pierwsze firmy już otworzyły swoją działalność w ASAG. Burmistrz Mirosław Karolczuk podkreśla, że pozyskanie inwestorów na wszystkie działki, to finał projektu o kluczowym znaczeniu dla rozwoju gospodarczego Augustowa.    
09/09/2022
Burmistrz Miasta Augustowa działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami  (Dz. U. z 2021 r. poz. 1899 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, iż w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie na tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.um.augustow.pl  i stronie internetowej Urzędu: urzad.augustow.pl, został zamieszczony na okres od 09.09.2022 r. do 30.09.2022 r. wykaz nieruchomości położonych w Augustowie,  przeznaczonych do sprzedaży i oddania w dzierżawę.  
Program Ciepłe Mieszkanie: nabór wniosków
19/08/2022
Uprzejmie informujemy, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany tzw. kopciuchów i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.
09/02/2022
Stwórz nowe miejsce w Augustowie! Pozostał ostatni dzień aby wpłacić niewysokie wadium i przystąpić do przetargu na dzierżawę  stanowisk w atrakcyjnej lokalizacji na Rynku Zygmunta Augusta. Do wydzierżawienia przygotowaliśmy dwie nieruchomości. Być może właśnie Ty stworzysz nowe miejsce, które będą odwiedzali nasi mieszkańcy oraz turyści z całej Polski?