Jesteś tutaj

SPOŁECZNE

22/04/2024
Uniwersytet Sukcesu zachęca do przekazania informacji o programie młodym kobietom, które mogą skorzystać z tej niepowtarzalnej szansy na rozwój.   Szanowni Państwo,   
12/04/2024
Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z możliwości posiadania Twojej Augustowskiej Karty, to sobota 13 kwietnia jest dobrym momentem, aby to zmienić. Przyjdź, zarejestruj się, odbierz kartę i ciesz się wygodą oraz korzyściami jakie daje posiadanie karty. Zapraszamy!
10/04/2024
Jesteś mieszkańcem Augustowa i masz już Twoją Augustowską Kartę? Świetnie, nie zapomnij o wzięciu udziału w konsultacjach strategicznych. Jeszcze nie złożyłeś wniosku o kartę mieszkańca? Śpiesz się. Załóż konto na tak.augustow.pl, złóż wniosek i wygraj hybrydową Toyotę. Wystarczy, że jesteś obywatelem Polski zameldowanym w Augustowie i wypełnisz ankietę, a później klikniesz przycisk „Biorę udział w loterii”. Masz czas do 15 kwietnia. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody: telewizory SAMSUNG, telefony IPHONE 14, hulajnogi elektryczne XIAOMI oraz nagroda główna TOYOTA YARIS CROSS HYBRID.  
09/04/2024
Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i sprawdzaj, co podpisujesz. Pamiętaj, że dotacja z programu „Czyste Powietrze” przysługuje Tobie, a nie wykonawcy. Instalowanie nowego urządzenia grzewczego jest skuteczne tylko w ocieplonym domu.
09/04/2024
Kolejne osoby dołączyły do grona posiadaczy tytułu Ambasadora Augustowa. To Oni reprezentują miasto na arenie krajowej i międzynarodowej, przynoszą dumę mieszkańcom i noszą Augustów w sercu. Burmistrz Mirosław Karolczuk podczas ceremonii przekazał statuetki dla nowych ambasadorów. Tytuły otrzymali: Marek i Krystyna Wasilewscy, Mateusz Muczyński i Emil Korżyński oraz Waldemar Matyka.
04/04/2024
Od ogłoszenia startu karty mieszkańca do BO TAK (Biura Obsługi Twojej Augustowskiej Karty) po kartę mieszkańca zgłosiły się już prawie 4000 osób. Od 1 kwietnia obowiązują darmowe przejazdy autobusowe dla posiadaczy TAK, a do 15 kwietnia można wypełnić ankietę konsultacji strategicznych i wziąć udział w loterii, w której można wygrać Toyotę Yaris Cross, smartfony Iphone, telewizory i hulajnogi elektryczne. Dzięki TAK masz też taniej w sklepach, augustowskich firmach na basenie i w wielu innych miejscach.