Jesteś tutaj

SPOŁECZNE

27/09/2022
W Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów-Lipowiec odbyły się uroczystości przekazania sprzętu ratowniczo-gaśniczego zakupionego ze środków Fundacji Banku PKO oraz Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. W uroczystościach wzięli udział Michał Wiśniewski - Wiceminister Obrony Narodowej, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej polskiej - Kazimierz Gwiazdowski, a także przedstawiciele samorządów na czele z Mirosławem Karolczukiem - Burmistrzem Augustowa oraz Pawłem Wnukowskim - Radnym Sejmiku Wojewódzkiego, który podczas uroczystości wręczył symboliczny czek z dotacją przyznaną przez Województwo Podlaskie. 
26/09/2022
Masz ciekawy pomysł i chcesz, by Augustów był jeszcze piękniejszy? Jeszcze przez tydzień możesz zgłosić projekt w Augustowskim Budżecie Obywatelskim. Prezentujemy, co wspólnie zdołaliśmy już zmienić w Augustowie dzięki ABO. Nie zwlekaj, działaj. Razem zdecydujmy, jak będzie wyglądało nasze miasto!
21/09/2022
Burmistrz Miasta Augustowa informuje, iż weszła w życie ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw.  
21/09/2022
Informujemy, że z uwagi na trwające prace konserwacyjne systemu oświetlenia ulicznego,  latarnie na wybranych ulicach Augustowa pozostaną włączone do czasu zakończenia robót.
20/09/2022
Za nami 29. Akcja Sprzatania Świata. Wspólnie zdbaliśmy o przyszłość Ziemi. Lekcję poszanowania środowiska rozpoczęliśmy od Augustowa. Wszystkim uczestnikom akcji zapewniliśmy worki i rękawiczki, a następnie wspólnie ruszyliśmy w teren. Tego dnia sadziliśmy też małe drzewka i rozdawaliśmy sadzonki. Zobaczcie galerię z tego wydarzenia!
15/09/2022
Zapraszamy na promocję tomiku poetyckiego pt. „Za grosz świętości”. Spotkanie z autorem – Erazmem Stefanowskim, odbędzie się 26 września 2022 r. o godz. 18.00 w Sali widowiskowej Augustowskich Placówek Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9 (wejście od ul. Kościelnej, II piętro). Z autorem porozmawia Joanna Denert.