NAJBARDZIEJ PRZYDATNE

AKTUALNOŚCI

27/09/2022
W Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów-Lipowiec odbyły się uroczystości przekazania sprzętu ratowniczo-gaśniczego zakupionego ze środków Fundacji Banku PKO oraz Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. W uroczystościach wzięli udział Michał Wiśniewski - Wiceminister Obrony Narodowej, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej polskiej - Kazimierz Gwiazdowski, a także przedstawiciele samorządów na czele z Mirosławem Karolczukiem - Burmistrzem Augustowa oraz Pawłem Wnukowskim - Radnym Sejmiku Wojewódzkiego, który podczas uroczystości wręczył symboliczny czek z dotacją przyznaną przez Województwo Podlaskie. 
Obowiązek składania oświadczeń dotyczących zmniejszenia naturalnej retencji terenowej
27/09/2022
Burmistrz Miasta Augustowa przypomina o obowiązku składania oświadczeń przez podmioty zobowiązane do ponoszenia opłaty za zmniejszenie naturalnej retencji terenowej
Informacja o prowadzonych pracach polegających na czyszczeniu kanalizacji deszczowej
27/09/2022
Informujemy, że w okresie od 28 do 30 września 2022r. oraz od 3 do 4 października 2022r. w godzinach od 7:00 do 16:00 przy Rynku Zygmunta Augusta będą prowadzone prace polegające na czyszczeniu kanalizacji deszczowej. W związku z powyższym Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Sp. z o.o. prosi o niezajmowanie miejsc parkingowych przy Rynku Zygmunta Augusta.  
27/09/2022
W sobotę, 24 września w kinie Iskra w Augustowie odbył się uroczysty jubileusz Zespołu Tańca Ludowego „Bystry”. Doniosłe wydarzenie 20-lecia istnienia grupy zgromadziło wielbicieli zespołu i ludzi z nim związanych. W uroczystościach wziął także udział Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk.
26/09/2022
Masz ciekawy pomysł i chcesz, by Augustów był jeszcze piękniejszy? Jeszcze przez tydzień możesz zgłosić projekt w Augustowskim Budżecie Obywatelskim. Prezentujemy, co wspólnie zdołaliśmy już zmienić w Augustowie dzięki ABO. Nie zwlekaj, działaj. Razem zdecydujmy, jak będzie wyglądało nasze miasto!
26/09/2022
Nasi młodzi sportowcy najlepsi w województwie! Inauguracja nowego sezonu sportowej rywalizacji szkół z województwa podlaskiego odbyła się na Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku. Uroczystość połączono z podsumowaniem sezonu 2020/2021, podczas której Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk odebrał puchar dla najlepszego miasta. W klasyfikacji generalnej Augustów okazał się miastem z najlepszymi sportowo szkołami. To wielki sukces naszych sportowców i trenerów. Gratulacje!

PRZYDATNE LINKI

Punkt potwierdzania Profilu Zaufanego ePUAP
Transmisja sesji RM w Augustowie
System Informacji Przestrzennej
E-USŁUGI
Wniosek o dowód osobisty przez internet
Powszechny Spis Rolny 2020
e-budownictwo
Dzielnicowi
CEIDG