NAJBARDZIEJ PRZYDATNE

AKTUALNOŚCI

Nabór wniosków do konkursu w ramach działania 3.2.1 POIR "Badania na rynek” – miasta średnie
17/04/2019
Do 8 maja trwa nabór wniosków do konkursu w ramach działania 3.2.1 POIR "Badania na rynek” – miasta średnie. Dofinansowanie obejmuje m.in. zakup maszyn i urządzeń, budowę linii i hal produkcyjnych, nabycie patentów oraz licencji, a także usług doradczych i prac rozwojowych.
Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja
17/04/2019
Burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja, które rozpoczną się o godz. 9:45 zbiórką pocztów sztandarowych na Rynku Zygmunta Augusta i występem Orkiestry Dętej OSP Lipowiec, działającej przy Augustowskich Placówkach Kultury. W ramach uroczystości odbędzie się również msza święta w intencji Ojczyzny w Bazylice Mniejszej p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.
Moriah Woods w Augustowie!
17/04/2019
2 maja o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpi Moriah Woods wokalistki z Kolorado, która tradycję amerykańskiego folku i country smakowicie doprawia szczyptą rocka alternatywnego. Rezerwację i sprzedaż biletów prowadzą Augustowskie Placówki Kultury
Ogłoszenie o naborze na stanowisko podinspektora
16/04/2019
Burmistrz Miasta Augustowa ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora w Referacie Promocji, Turystyki, Kultury i Funduszy Zewnętrznych w Wydziale Inwestycji. 
Druga edycja Majowych Bąków
16/04/2019
W środę, 1 maja na Rynku Zygmunta Augusta od godziny 12:00 startuje najbardziej ukwiecony i umajony w naszym województwie kiermasz! Na swoich straganach będą czekać na odwiedzających i kupujących producenci regionalnych specjałów, ręcznie robionych bibelotów. Podobnie jak w roku ubiegłym, nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, a o 19.00 wystąpi zespół Żuki!
15/04/2019
Burmistrz Miasta Augustowa ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż drewna opałowego  

PRZYDATNE LINKI

Cyfrowy Urząd
Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez cyfrowy urząd
Załatwiaj urzędowe sprawy przez Internet!
Dzielnicowi
Logo Rady Działalności Pożytku Publicznego
CEIDG