Jesteś tutaj

Ruszyła nowa strona Urzędu Miejskiego w Augustowie

Od środy, 20 kwietnia pod adresem www.urzad.augustow.pl funkcjonuje nowa strona Urzędu Miejskiego w Augustowie. Nowoczesny serwis informacyjny augustowskiego magistratu został poszerzony o treści przydatne wszystkim mieszkańcom.
 
Za pośrednictwem nowej strony www.urzad.augustow.pl augustowianie w szybki i przyjazny sposób dowiedzą się, w jaki sposób załatwić każdą sprawę w Urzędzie Miejskim w Augustowie. W dziale "Dla mieszkańców" opublikowany został bowiem wykaz wszystkich spraw do załatwienia w Urzędzie z przejrzystą instrukcją, jakie dokumenty, gdzie i w jakim czasie należy złożyć, aby dana kwestia została pomyślnie rozstrzygnięta. Wykaz spraw obejmuje zagadnienia, o które pytają mieszkańcy, jak i przedsiębiorcy - instrukcje dotyczą wszystkich obszarów działania augustowskiego magistratu, od wniosku o sporządzenie aktu urodzenia czy wydanie dowodu osobistego, przez podatki i opłaty lokalne, wypisy i wyrysy z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dzierżawy nieruchomości po zezwolenia na zajęcie pasa ruchu drogowego, wpis do ewidencji działalności gospodarczej i wiele, wiele innych.
 
Na stronie www.urzad.augustow.pl publikowane są także aktualności dotyczące spraw miejskich, jak również informacje o zadaniach poszczególnych komórek Urzędu Miejskiego czy jednostek organizacyjnych miasta Augustowa. 
 
Nowy serwis internetowy miasta będzie systematycznie poprawiany i rozbudowywany, tak by spełniał oczekiwania wszystkich mieszkańców. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, dlatego serdecznie zachęcamy augustowian do zgłaszania swoich opinii odnośnie funkcjonowania strony lub zauważanych nieprawidłowości na adres e-mail: it@urzad.augustow.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie poprawki i zgłaszane błędy były na bieżąco naprawiane. To dzięki Państwa zaangażowaniu nowy serwis informacyjny Urzędu Miejskiego może być najlepszym źródłem informacji dla mieszkańców.