Jesteś tutaj

Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…* - międzypokoleniowe warsztaty

Jak mówić o swoich uczuciach gdy często wstydzimy się, brakuje nam zaufania lub przestrzeni na swobodne rozmowy? Jak zostać dobrze zrozumianym gdy często kierują nami emocje. Jak nawiązać wspólny język z dorosłymi?

Mamy na to pewien pomysł.. może poprzez wyszywanie swoich haseł, swoich uczuć, swoich myśli?? Zapraszamy i zachęcamy młodzież 13+ oraz seniorów do wspólnych warsztatów integracyjnych oraz warsztatów haftu i projektowania koszulek. Podsumowaniem warsztatów będzie sesja zdjęciowa w plenerze w znanych i lubianych miejscach Augustowa oraz wernisaż i wystawa powstałych prac.

Cele naszego projektu to zaspokojenie potrzeby wyrażania siebie wśród młodych ludzi oraz uświadomienie,że wyrażanie emocji jest potrzebne, otwarcie młodzieży na działania międzypokoleniowe oraz integracja międzypokoleniowa. Zależy nam także na pokazaniu, że uczucia nie mają wieku i mamy prawo je wyrażać niezależnie od tego ile mamy lat.

 

Zapisy i informacje w Miejskim domu Kultury w Augustowie(pod numerem telefonu 87 643 36 59) – harmonogram działań na plakacie.Uczestnik zobowiązuje się do udziału w cyklu 5 warsztatów+ sesja zdjęciowa junior-senior

*Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Bardzo Młoda Kultura 2023-2025.

 

GALERIA