Jesteś tutaj

Bezpłatne e-szkolenia dla mieszkańców -„Cyfrowe Podlaskie”

Projekt „Cyfrowe Podlaskie" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020  i skierowany jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców regionu. Zajęcia realizowane będą w formie zdalnej, stacjonarnej i mieszanej w zakresie:

  1. e-usługi publiczne i bezpieczeństwo w Internecie - omówienie zagadnień związanych z realizacją spraw urzędowych, sposobami pozyskiwania informacji z jednostek publicznych, sposobów bezpiecznego korzystania z Internetu (8 godzin lekcyjnych).
  2. Social media - możliwości wykorzystania portali społecznościowych w rozwijaniu własnych zainteresowań, prowadzenie profili osobistych i zawodowych, przygotowywanie i realizacja kampanii promocyjnych (24 godziny lekcyjne).
  3. Moje hobby i rozwój osobisty online - sposoby rozwijania własnych zainteresowań przy wykorzystaniu zasobów Internetu, prowadzenie profili społecznościowych dotyczących swojego hobby, możliwości współdzielenia swoich zainteresowań z innymi internautami na całym świecie, sposoby załatwiania spraw codziennych przy wykorzystaniu zasobów Internetu (24 godziny lekcyjne).
  4. Obsługa komputera i Internetu od podstaw - zapoznanie z obsługą komputera, wykorzystanie popularnych programów użytkowników, prowadzenie korespondencji elektronicznej, skuteczne wykorzystanie możliwości Internetu (28 godzin lekcyjnych).

Spotkania szkoleniowe odbywają się w godzinach przed lub popołudniowych, w ciągu tygodnia roboczego lub w weekendy. Uczestnik ma możliwość zadeklarowania preferowanej godziny i terminów zajęć.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu, dostępnej pod adresem: https://cyfrowepodlaskie.wrotapodlasia.pl/

Zapisy przyjmuje także operator szkoleń, Open Education Group sp. z o.o. (85 869-11-69, 888-566-636, e-mail: cyfrowepodlaskie@openeducation.pl).