Jesteś tutaj

Złota sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 2

W czwartek, 8 czerwca br. grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie wzięła udział w Finale województwa podlaskiego w lekkiej atletyce szkół podstawowych w Białymstoku. Czwórka chłopaków startując w sztafecie 4x60m, zdobyła złoty medal, zbliżając się do rekordu województwa. W skład mistrzowskiej sztafety wchodzą: Radek Krysztofik, Michał Dyczewski, Szymon Iżbicki, Bartosz Bieniasz.

Uczniowie startowali także w indywidualnych konkurencjach. Szymon Iżbicki uzyskał świetny wynik 8,04 s w biegu na 60 m i srebrny medal, natomiast Kacper Leszczyński wywalczył srebrny medal w pchnięciu kulą z wynikiem 9,79 m. Podopieczna Leszka Mołodziejko, Julita Piekarska zajęła V miejsce w biegu na 200 m. Trenerem chłopców jest nauczyciel wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 2 Tomasz Kamiński.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!