Jesteś tutaj

Zgłoś się konkursu na najładniejszą posesję ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom 2024’’ i wygraj nagrodę

Masz piękny ogród, taras lub balkon i chcesz zaprezentować swoje ogrodnicze umiejętności? Weź udział w kolejnej edycji konkursu na najładniejszą posesję ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom 2024’’.

Nie zwlekaj, zgłoś się do konkursu

To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje przyrodnicze pasje i podzielić się nimi z mieszkańcami Augustowa. Nie musisz mieć ogromnego ogrodu, aby wziąć udział w konkursie – oceniane są zarówno posesje przydomowe, jak i tarasy, balkony czy ogródki działkowe.

Komisja konkursowa zwraca uwagę na różnorodność roślinności, ciekawe elementy małej architektury, estetyczne ogrodzenia oraz obecność roślin przyjaznych pszczołom. Dzięki Twojej inicjatywie, Augustów może stać się jeszcze piękniejszym miejscem.
 

Atrakcyjne nagrody

W ubiegłym roku zwycięzcami konkursu na najładniejszą posesję zostali Dorota Ambrożewicz, Anna Ławrynowicz oraz Wacława i Anatol Grzybek, którzy zadbali kolejno o urokliwy ogródek przydomowy, balkon oraz ogródek działkowy. Może w tym roku to właśnie Ty staniesz na podium i otrzymasz atrakcyjną nagrodę finansową? Kartę zgłoszeniową należy dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego lub mailowo na adres promocja@urzad.augustow.pl do 14 czerwca.

Zachęcamy wszystkich miłośników ogrodów i kwiatów do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu. Wyróżnij się i zaprezentuj nam piękno swojego ogrodniczego raju.

Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową można pobrać poniżej. 

 

GALERIA