Jesteś tutaj

Żeremisko - zalew wiedzy, czyli piknik rodzinny i rowerowa gra terenowa

W imieniu Stowarzyszenia W Sercu Puszczy i Augustowskich Placówek Kultury zapraszamy drużyny rodzinne (i nie tylko) do udziału w rowerowej grze terenowej Bobrowym Szlakiem połączonej z piknikiem pod wspólnym hasłem: Żeremisko - zalew wiedzy. Nowy termin został wyznaczony na 9 października. Drużyny można zgłaszać do 7 października 2021 r. pod adresem mailowym: wsercupuszczy@gmail.com. Karty zgłoszeniowe można też dostarczać do Miejskiego Domu Kultury (ul. Nowomiejska 41) od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 16:00, tel. 87 643 36 59.

 

Opracowana przez Stowarzyszenie trasa gry zaskoczy wszystkich pięknymi krajobrazami Puszczy Augustowskiej, kreatywnymi zadaniami, nagrodami za udział i przepełnionym atrakcjami i ciekawostkami piknikiem na mecie trasy.

 

Na finiszu bobrowej trasy będą czekać m.in.: „Wodny świat” - malowanie farbami, minikonkursik plastyczny „O czym szumią tataraki”, „Czego nie wiem o bobrze” - garść ciekawostek, fabryka wody Bobrowianki, zdjęcia z bobrem w tle, możliwość zakupienia czegoś smacznego.

 

Start 9 października o godz. 10:00 z Muzeum Kanału Augustowskiego, ul. 29 Listopada 5a. Udział w grze terenowej i pikniku jest bezpłatny.

 

*Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania pod adresem: https://www.apk.augustow.pl/stowarzyszenie

 

 

GALERIA

Plakat