Jesteś tutaj

Zaproszenie do udziału w debacie dotyczącej Raportu o Stanie Gminy

Drodzy Augustowianie! 

Podczas najbliższej Sesji Rady Miejskiej w Augustowie, zwołanej na 23 maja 2024 r. na godz. 9:00, odbędzie się debata nad Raportem o stanie Gminy Miasto Augustów za 2023 r.

Razem podsumujmy kolejny etap rozwoju Augustowa i porozmawiajmy o tym, co się zmieniło, jakie działania zrealizowaliśmy, jakie inwestycje powstały w Augustowie, podczas jakich wydarzeń wspólnie spędziliśmy czas. Działo się wiele. Będziemy mieli o czym dyskutować. 

Formalny wymóg, który narzucił nam ustawodawca przewiduje potrzebę pisemnego zgłoszenia chęci zabrania głosu podczas debaty i zebrania pod zgłoszeniem co najmniej 50 podpisów od mieszkańców.  

Jeśli chcesz zabrać głos w debacie możesz złożyć swoje zgłoszenie do 22.05.2024 r. w Biurze Obsługi Klienta (pokój 101) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Niezmiennie i niezależnie od zapisów ustawowych zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Sesji Rady Miejskiej.  

Formularz zgłoszenia można pobrać poniżej, zaś Raport o Stanie Gminy Miasta Augustów za 2023 rok jest dostępny pod linkiem:

https://bip.um.augustow.pl/ogloszenia-urzedu-miejskiego/rok-2024/debata-...

Która ubiegłoroczna inwestycja poprawiła komfort Twojego życia w Augustowie? Które wydarzenie zapadło Ci w pamięć? Masz jakieś wnioski lub przemyślenia, którymi chciałbyś się podzielić? Zapraszamy do udziału w debacie!