Jesteś tutaj

Zapraszamy do współpracy przy kolejnej edycji projektu Augustowskiej Karty Turysty!

Współpraca przy tym projekcie zapewni Wam jeszcze większą popularność wśród turystów. Dzięki kampanii promocyjnej w mediach, Internecie i na portalach społecznościowych Państwa obiekty będą reklamowane nie tylko przed i w trakcie, ale również po zakończeniu sezonu.

 

Augustowska Karta Turysty to zestaw udogodnień i zniżek oferowanych osobom odwiedzającym miasto. Karta będzie udostępniana turystom, którzy wnieśli opłatę uzdrowiskową lub miejscową za pobyt w miejscowym obiekcie turystycznym przez co najmniej 3 dni. Karta w formie fizycznej zostanie przekazana osobom, które w jednym z punktów jej odbioru okażą potwierdzenie wpłaty. Rabaty w obiektach i atrakcjach turystycznych będą działać do końca letniego sezonu. Do każdej Karty dołączona zostanie broszura informacyjna z listą Partnerów i informacją o wysokości zaoferowanych przez nich zniżek i rabatów. Oferta promocyjna w ramach Augustowskiej Karty Turysty będzie dostępna w obiektach Partnerów po okazaniu podpisanej przez właściciela Karty.

 

Informacje o Augustowskiej Karcie Turysty oraz o ofertach Partnerów akcji będą:

  • zamieszczane w mediach lokalnych i regionalnych
  • zamieszczone na plakatach oraz na broszurze informacyjnej (adres obiektu wraz z wysokością zaproponowanego przez niego rabatu)
  • materiały promocyjne wyeksponowane zostaną w miejscach często odwiedzanych przez turystów, w obiektach współpracujących Partnerów oraz w Centrum Informacji Turystycznej

 

Aby przystąpić do współpracy przy projekcie Augustowska Karta Turysty, prosimy o kontakt mailowo na adres: promocja@urzad.augustow.pl lub katarzyna.barszczewska@urzad.augustow.pl najpóźniej do dnia 6 czerwca 2024 r. wraz z deklaracją wysokości oferowanych zniżek.