Jesteś tutaj

„W zdrowym ciele – zdrowy duch!” czyli XIII MIEJSKI TURNIEJ ZDROWIA

W piątek, 10 czerwca 2016 r. godz. 9.30 Przedszkole nr 1 w Augustowie zaprasza 6-letnie dzieci ze wszystkich augustowskich przedszkoli i oddziałów „O” przy Szkołach Podstawowych nr 2, 3, 4 do udziału w Miejskim Turnieju Zdrowia pod patronatem Burmistrza Miasta Augustowa.

Konkurs ma na celu propagowanie i kształtowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie prawidłowego stosunku do sportu, a także naukę umiejętności działania w grupie i zdolności akceptowania porażek i wyciągania z nich wniosków.

Zawody odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie przy ul. M. Konopnickiej 5. W programie turnieju m.in. konkurencje sportowe na wesoło, turniej wiedzy na temat zdrowia i higieny oraz występ zespołów tanecznych. Sześcioosobowy zespół reprezentujący daną placówkę powinien być ubrany w koszulki jednakowego koloru.  

Przedszkolaki, dzieci szkolne oraz dzieci nie uczęszczające do przedszkoli wraz z rodzicami  zachęcamy do dopingu reprezentantów poprzez wymyślone okrzyki. Przewidziane są nagrody i niespodzianki dla dzieci.

Gorąco zapraszamy do udziału!