Jesteś tutaj

W Augustowie najgorętszy początek wakacji! Augustów Summer Start 2K22!

W najbliższy piątek Augustów Summer Start 2K22 czyli koncert z okazji rozpoczęcia wakacji, na którym wystąpią dobrze znani młodzieży w całej Polsce PlanBe i Bracia Kacperczyk. To już druga edycja miejskiego wydarzenia skierowanego wprost do młodych mieszkańców Augustowa. O muzyczny klimat imprezy zadbała grupa „Młodzi Augustowianie”. Startujemy już od 18:00 na plaży miejskiej w Augustowie. Musisz tam być!

- Rozpoczęcie przez młodzież wakacji na bulwarach staje się naszą augustowską tradycją. To koncert zorganizowany przez młodzież i dla młodzieży. Artystów wybrała grupa “Młodzi Augustowianie”, której działanie zainicjowała Pełnomocnik Burmistrza ds Młodzieży. Na taką imprezę zasłużyli wszyscy uczniowie po tym długim roku szkolnym! Na scenie zobaczymy artystów dobrze znanych każdemu nastolatkowi w całej Polsce, a także wykonawców z regionu. Młodzi augustowianie mogą cieszyć się dokładnie takim wydarzeniem, jakie sobie zaplanowali! - zaprasza na piątkowy koncert Filip Chodkiewicz, Zastępca Burmistrza Augustowa

Poniżej przedstawiamy lineup Augustów Summer Start 2K22 oraz rozpiskę występów lokalnych artystów:

 

Kalendarz wypełniony imprezami dla każdego

Augustów Summer Start 2K22 to jednak tylko początek letnich wydarzeń w naszym mieście! W kalendarzu letnich imprez każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje dla dzieci i dorosłych, wydarzenia kulturalne i sportowe, to obowiązkowe punkty tegorocznego lata.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę imprez w Augustowie na lato 2022:

GALERIA