Jesteś tutaj

Stwórz nowe miejsce gastronomiczne w samym sercu Augustowa

Myślałeś o stworzeniu w Augustowie własnej kawiarni, restauracji z lokalnymi specjałami lub baru? A może masz własny pomysł na lokal gastronomiczny? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę. Trwa przetarg na dzierżawę części Rynku Zygmunta Augusta pod usługi gastronomiczne. Nie przegap okazji na otwarcie biznesu w samym centrum Augustowa. To jedna z najlepszych lokalizacji, jakie możesz sobie wymarzyć. 

 

W sercu Augustowa

Ogłosiliśmy przetarg na dzierżawę części Rynku Zygmunta Augusta pod usługi gastronomiczne. To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z gastronomią lub rozszerzyć swoją działalność o nową lokalizację.

Rynek Zygmunta Augusta to leży w samym sercu Augustowa. Trudno znaleźć osobę, która nie kojarzy tego miejsca. Dzierżawa części Rynku pod usługi gastronomiczne, to nie tylko okazja do prowadzenia biznesu, ale także szansa na stworzenie nowego, wyjątkowego miejsca.

 

Otwórz wymarzony biznes

Jeśli marzyłeś o poprowadzeniu biznesu gastronomicznego, ta oferta jest dla Ciebie. Nie przegap  okazji, by otworzyć własne miejsce w samym centrum Augustowa. Rynek Zygmunta Augusta cieszy się ogromną popularnością wśród turystów i mieszkańców.

Masz pomysł co tutaj może powstać? Miejsce z lokalnymi specjałami z pewnością przyciągnie uwagę klientów, którzy poszukują oryginalnych smaków i produktów z regionu. A może kawiarnia ze świeżo paloną kawą i pysznymi słodkościami lub bar koktajlowy z oryginalnymi kompozycjami?

 

Wpłać wadium, weź udział w przetargu

Przetarg odbędzie się 3 marca 2023 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie przy ul. Młyńskiej 35, w Sali Narad – pokój nr 411, 3 piętro. Mogą brać w nim udział osoby fizyczne oraz prawne.

Aby mieć prawo składania ofert, do 28 lutego musisz wpłacić wadium. Nie przegap szansy, by stworzyć kolejne wyjątkowe miejsce w Augustowie.

Wadium należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Augustowie Nr 87 1240 5211 1111 0000 4921 6440. 

 

Masz pytanie?

Więcej informacji uzyskasz w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. Młyńska 35 w pokoju nr 304, tel. 87 64380 60. Szczegóły dotyczące przetargu ustnego znajdziesz także w zakładce z aktualnymi przetargami w Biuletynie Informacji Publicznej - link poniżej.

GALERIA