Jesteś tutaj

Stwórz kulinarne miejsce w centrum Augustowa

Stwórz kulinarne miejsce w centrum Augustowa

Myślisz o otwarciu lokalu gastronomicznego w Augustowie? Teraz masz szansę to zrealizować. Trwa przetarg na dzierżawę części Rynku Zygmunta Augusta, idealnej lokalizacji na kawiarnię, restaurację czy bar. Nie przegap okazji i stwórz swoje miejsce na kulinarnej mapie miasta.

Otwórz swój biznes

Otwarcie lokalu gastronomicznego na Rynku Zygmunta Augusta może być doskonałą inwestycją i szansą na rozwinięcie swojej działalności. Niezależnie czy jesteś doświadczonym restauratorem ,czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gastronomią. Kawiarnia, restauracja, bar? -  ta oferta jest dla Ciebie. Wymarzony biznes w sercu Augustowa może teraz stać się rzeczywistością. Stwórz miejsce, które będzie tętnić życiem i zachwycać klientów lokalnymi specjałami, świeżo paloną kawą czy oryginalnymi koktajlami.

Skorzystaj z okazji, weź udział w przetargu

Przetarg odbędzie się 28 marca 2024 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie przy ulicy Młyńskiej 35, w Sali Narad – pokój nr 411, 3 piętro.

Wadium należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Augustowie Nr 87 1240 5211 1111 0000 4921 6440.

Masz pytanie?

Więcej informacji uzyskasz w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. Młyńska 35 w pokoju nr 304, tel. 87 64380 60. Szczegóły dotyczące przetargu ustnego znajdziesz także w zakładce z aktualnymi przetargami w Biuletynie Informacji Publicznej —link poniżej.