Jesteś tutaj

Rodzinne Zawody w Wędkarstwie Spławikowym. Burmistrz wyróżniony przez PZW Białystok

W niedzielę odbyła się kolejna już edycja Rodzinnych Zawodów w Wędkarstwie Spławikowym zorganizowana przez Koło PZW Augustów i Hotel Karmel. Impreza przyciagnęła wielu fanów wędkarstwa. Szczególnie cieszył nas widok młodych adeptów tej pięknej dyscypliny. Było wspólne łowienie i ważenie ryb, rodzinny grill, zabawy dla dzieci, a także loteria fantowa. PZW Białystok doceniło też wkład Burmistrza Mirosława Karolczuka w rozwój lokalnego wędkarstwa i wyróżniło go medalem.

 

Wspólne wędkarskie świętowanie

To było prawdziwe święto wędkarzy w Augustowie! Uczestnicy tradycyjnie wystartowali w trzech kategoriach: małżeństwo, opiekun + dziecko oraz rodzeństwo. Po łowieniu przyszedł czas na oficjalne ważenie ryb, a następnie na wspólne grillowanie.

Na najmłodszych uczestników wędkarskiej rywalizacji czekały zabawy i dodatkowe atrakcje. Dla najlepszych zawodników przygotowano nagrody! Wszyscy uczestnicy wzięli udział w loterii fantowej.

 

Burmistrz doceniony za wkład w rozwój wędkarstwa

Rodzinne Zawody Wędkarskie były też okazją do uroczystego wręczenia medali przyznanych przez PZW Białystok. Medal za zasługi w rozwoju wędkarstwa w okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Białymstoku otrzymał Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk.

- Jestem wdzięczny za medal, którzy otrzymałem od PZW Białystok. Augustów słynie z pasjonatów wędkarstwa, którzy dbają o rozwój tej pięknej dyscypliny - chociażby przez systematyczne zarybianie naszych jezior. Cieszę się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju wędkarstwa w naszym regionie i zawsze będę wspierał inicjatywy takie jak dzisiejsza impreza. Dziękuję za chwile spędzone w wędkarskiej i rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia na kolejnych zawodach - powiedział Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk

 

 

 
 

 

 

GALERIA