Jesteś tutaj

Podsumowanie realizacji zadania „Dzielmy się kulturą – zakup wyposażenia na potrzeby APK”

 

Jesień i zbliżający się wielkimi krokami grudzień to nie tylko w Augustowskich Placówkach Kultury czas sprzyjający wszelkim bilansom i podsumowaniom. Koniec roku każe również nam podsumować realizację zadania pn. „Dzielmy się kulturą – zakup wyposażenia na potrzeby APK” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z udziałem finansowym Miasta Augustów, w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w zakresie Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 (działanie 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”, Priorytet 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”).

W ramach projektu zakupiono scenę mobilną z agregatem  prądotwórczym wraz z akcesoriami i 2 namioty – sprzęt umożliwi pokazanie szerokiemu gronu umiejętności nabytych przez dzieci, młodzież i dorosłych podczas zajęć w Miejskim Domu Kultury oraz rozszerzenie oferty kulturalnej o plenerowe wydarzenia lokalne i ponadregionalne.

Dofinansowanie pozwoliło także na zakup 15 mundurów dla muzyków z działającej przy Augustowskich Placówkach Kultury Augustowskiej Orkiestry Dętej.

Dofinansowanie z UE wynosi 74% kosztów kwalifikowalnych.

To nie jedyny realizowany w tym roku projekt, na który fundusze pozyskaliśmy ze środków zewnętrznych, więc niedługo możecie Państwo spodziewać się kolejnych podsumowań. Póki co jednak – zapraszamy do galerii zdjęć prezentujących zakupiony sprzęt.

APK

GALERIA

Mobilna scena APK
Mobilna scena APK
Mobilna scena APK
Mundurek dla Augustowskiej Orkiestry Dętej
Mundurek dla Augustowskiej Orkiestry Dętej
Mundurek dla Augustowskiej Orkiestry Dętej
Mundurek dla Augustowskiej Orkiestry Dętej
Guziki w mundurku Augustowskiej Orkiestry Dętej