Jesteś tutaj

Pochwal się swoim ogrodem, ogródkiem, altanką i wygraj nagrodę Burmistrza Augustowa

Konkurs ma zachęcać mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia – nagradzane będą w nim posesje, które wyróżniają się bogactwem i układem kompozycyjnym roślinności, ukwieceniem, zadbanym ogrodzeniem.
Trzy najładniejsze posesje, najwyżej ocenione przez niezależną komisję konkursową, zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi w wysokości: 1 miejsce – 1500 zł, 2 miejsce – 1200 zł, 3 miejsce – 800 zł.
Wszystkich mieszkańców Augustowa, którzy chcą pochwalić się swoją posesją zapraszamy do zgłaszania obiektów w terminie do 30 czerwca 2016 r. poprzez formularz osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie lub listownie (adres: ul. 3 Maja 60), lub przesłać podpisany i zeskanowany formularz na adres e-mail: it@urzad.augustow.pl.
W lipcu powołana przez Burmistrza Komisja Konkursowa oceniać będzie zgłoszone posesje pod kątem ogólnego wrażenia i utrzymania czystości, ciekawego rozwiązania zagospodarowania przestrzeni posesji, oryginalności, różnorodności roślinnej, ciekawego pomysłu na altanki czy oczka wodne itp.
Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: http://urzad.augustow.pl/aktualnosci/pochwal-sie-swoim-ogrodem-ogrodkiem.... Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem 87 643 28 83.