Jesteś tutaj

Piknik rodzinny na Błoniach. Prawie milion złotych dla Augustowa z programu "Cyfrowa Gmina"

Weekendowy piknik rodzinny na Błoniach nad Nettą za nami. Darmowe gry i animacje, mnóstwo radości i beztroska zabawa. W ten sposób uczciliśmy realizację programu Cyfrowa Gmina, którego ogólnopolska inauguracja miała miejsce w minionym roku właśnie w naszym mieście. O zrealizowanych inwestycjach za blisko milion złotych opowiedzieli podczas wydarzenia Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk oraz Minister Adam Andruszkiewicz.

Kolejny rodzinny weekend w Augustowie

W sobotę Błonia nad Nettą były pełne radości i uśmiechu dzieci, które tego dnia mogły skorzystać z darmowych atrakcji. Na dzieciaki czekały zajęcia z wykorzystaniem jeżdżących robotów, zabawy z animatorami, malowanie ciała, skręcanie balonów, gry plenerowe, dmuchaniec oraz wypełnianie giga-kolorowanki.

W ten sposób uczciliśmy realizację programu Cyfrowa Gmina, którego ogólnopolska inauguracja miała miejsce w minionym roku właśnie w naszym mieście.

Do Augustowa trafił milion

Podczas pikniku Minister Adam Andruszkiewicz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji oraz Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk opowiedzieli o zrealizowanych dzięki programowi inwestycjach w naszym mieście.

W ramach projektu "Cyfrowa Gmina" zakupiliśmy sprzęt do wszystkich zespołów szkolno-przedszkolnych w Augustowie: laptopy, zestawy komputerowe, rzutniki, tablice multimedialne i urządzenia wielofunkcyjne. Rozbudowaliśmy również internetowy portal mieszkańca o płatności elektroniczne, podatki i odpady, a także zwiększyliśmy cyberbezpieczeństwo Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Wartość wszystkich inwestycji zrealizowanych dzięki programowi "Cyfrowa Gmina" w Augustowie to blisko milion złotych.

GALERIA