Jesteś tutaj

Niech lato trwa! Kalendarz wydarzeń na lipiec

Od kilku tygodni możemy cieszyć się pięknym, augustowskim latem. Nawet jeśli słońce czasem zajdzie za chmurę, prawdziwe wakacje już do nas zawitały. Cieszymy się, że w pełni możemy korzystać z naszych miejscowych atrakcji - kolejne z nich przedstawiamy Wam w kalendarzu wydarzeń na lipiec. Koniecznie sprawdźcie, co dla Was szykujemy.

Mocny początek wakacji

 

Za nami oficjalny początek wakacji. Czerwiec spędziliśmy pod znakiem wyjątkowych imprez, wydarzeń sportowych, spotkań kulturalnych i atrakcji dla rodzin. Nie próżnujemy i rozpoczynamy kolejny miesiąc wypoczynku! Co czeka na Was w lipcu w Augustowie? Czytajcie dalej.

 

Lipiec pełen atrakcji

 

Burmistrz Mirosław Karolczuk zaprasza do zapoznania się z kalendarzem. - Lato w Augustowie trwa w najlepsze! Z radością przedstawiam Państwu harmonogram imprez na kolejny miesiąc. Lipiec spędzimy pod znakiem muzyki. Serdecznie zapraszam na klimatyczne koncerty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy bawić się przy muzyce m.in. folkowej, rockowej i bluesowej. Cieszę się, że w Augustowie odbędzie się również zupełnie nowe wydarzenie - Echo Rospudy Festival. Oczywiście nie zabraknie też czegoś dla fanów sportowych wrażeń, bo już wkrótce spotkamy się podczas Necko Endurance. To tylko część atrakcji! Zachęcam do śledzenia wszystkich kanałów informacyjnych Urzędu Miejskiego - to tam na bieżąco przedstawiamy aktualny plan wydarzeń.

 

Augustów dla każdego

 

Najbliższe tygodnie będą prawdziwą gratką na miłośników kina, muzyki i sportów wodnych. Miesiąc rozpoczynamy plenerowymi pokazami filmów w ramach przeglądu ,,Kinogranie’’.   W pierwszą sobotę lipca fani folkowych brzmień usłyszą na żywo utalentowaną artystkę - Julię Pietruchę. Co jeszcze wydarzy się w Augustowie w nadchodzących tygodniach? Nowe wakacyjne wydarzenie - Echo Rospudy Festival. Na scenie zagrają Mateusz Pospieszalski Trio, Odet, Meek,OhWhy?, MILO Ensemble, Pola Chobot & Adam Baran, Chłopcy kontra Basia, Wojtek Mazolewski Quintet oraz Transatlantyk. W lipcowym kalendarzu czekają na Was również imprezy dla pasjonatów sportów wodnych, spotkania kulturalne, pokazy filmowe i wiele innych! Jesteśmy pewni, że w naszym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. 

Do zobaczenia w Augustowie!

 

GALERIA

PLIKI

ZałącznikRozmiar
PDF icon lipiec2021.pdf1.24 MB
Image icon lipiec2021_2.png472.16 KB