Jesteś tutaj

Na ulicach Augustowa powstaje serial kryminalny! Zostań statystą i wystąp na małym ekranie

Jeśli marzysz o chwili sławy na ekranie lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego i ekscytującego, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję. W Augustowie powstaje serial kryminalny o tytule "Profilerka". Poszukujemy statystów, którzy wezmą udział w produkcji. Zachęcamy dzieci i dorosłych. To szansa, aby zaistnieć w fascynującym świecie filmu i telewizji. W dalszej części artykułu szczegóły, które mogą Cię zainteresować.

"Profilerka" - nowy serial kryminalny

"Profilerka" to produkcja, której fabuła rozgrywa się na ulicach Augustowa. To okazja, by nasz piękny region stał się tłem dla intrygującej fabuły pełnej tajemnic, zagadek i emocji.

”W spokojnych okolicach Augustowa zaczyna grasować seryjny morderca. Nikt nie może czuć się bezpiecznie. Gdy lokalni śledczy stają przed niezwykle trudnym zadaniem rozwikłania zagadki morderstw, komisarz Karol Nadzieja zaprasza do współpracy doświadczoną profilerkę – Julię Wigier” – tak możemy przeczytać w oficjalnym opisie fabuły „Profilerki”.

Kogo szukamy?

Poszukujemy kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 70 lat oraz dzieci, które chciałyby wziąć udział w produkcji. Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie aktorskie czy nie – wszyscy są mile widziani!

Zagraj w serialu. Terminy nagrań

Nagrania do serialu "Profilerka" będą trwały przez wrzesień i październik, a oto daty, w których potrzebujemy statystów:

Terminy nagrań dla dorosłych:

05.09
06.09
11.09
18.09
19.09
20.09
21.09
26.09
27.09

Terminy nagrań dla dzieci:

18.09
19.09
26.09
27.09

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w serialu "Profilerka", wystarczy przesłać swoje zdjęcie, numer telefonu oraz wiek na adres e-mail: film@popcornfilm.pl. Produkcja serialu oddzwoni z wszelkimi szczegółami i informacjami dotyczącymi udziału.

To Twoja szansa, by być częścią czegoś wyjątkowego! Dołącz do zespołu statystów i poczuj magię filmowej produkcji. Czekamy na Ciebie!

GALERIA