Jesteś tutaj

Mieszkanka Augustowa najpiękniejszą studentką na świecie? Zagłosuj

Ma 23 lata, pochodzi z Augustowa, jest studentką i będzie reprezentować Polskę w konkursie World Miss University 2022, który odbędzie się w grudniu w Seulu. Możemy pomóc naszej reprezentantce w konkursie - oddając głos przez internet. Wyniki poznamy już 21 grudnia.


Piękna Augustowianka w drodze po zwycięstwo

Natalia Brzozowska to 23-letnia mieszkanka Augustowa. Jest studentką Zarządzania na Uniwersytecie Białostockim. Natalia działa w augustowskim stowarzyszeniu Pozytywka, które promuje badania profilaktyczne oraz podnosi świadomość o chorobach nowotworowych.
 
Mieszkanka Augustowa znajduje także czas na swoją pasję - jazdę konną. W przeszłości wielokrotnie startowała w zawodach w skokach przez przeszkody. Natalia może pochwalić się również sukcesami na polu biznesowym - jest właścicielką firmy, dzięki której każdy zainteresowany może spróbować swoich sił we flyboardzie.

W tym roku Natalia Brzozowska zwyciężyła w konkursie World Miss University Poland, a to dało jej prawo udziału w konkursie międzynarodowym. To nie jedyne sukcesy augustowianki. W 2021 roku Natalia została I Wicemiss Polski.

Wesprzyjmy naszą reprezentantkę

Teraz Natalia Brzozowska znalazła się w gronie najpiękniejszych studentek z całego świata. W konkursie uczestniczą reprezentantki 86 krajów. Konkurs World Miss University 2022 trwa. Finał odbędzie się w Seulu w Korei Południowej. Możemy pomóc naszej reprezentantce w konkursie - oddając głos przez internet.

Jak to zrobić? Wystarczy pobrać aplikację na telefon "Anystory", a następnie w aplikacji wybrać Natalię Brzozowską i oddać głos. Szczegółowe informacje jak to zrobić prezentujemy na grafikach pod poniższym artykułem, które przygotowała Natalia.

AnyStory - Pobierz aplikację na Android (kliknij tutaj)
AnyStory - Pobierz aplikację na iOS (kliknij tutaj)

Oglądnij również przygotowaną przez Natalię prezentację, której część została nagrana w Augustowie.

Publikowane przez Natalię, aktualne informacje dotyczące konkursu można znaleźć na jej instagramie: Natalia.Brzozowska (kliknij tutaj).

Gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że Natalia Brzozowska wróci do Augustowa z koroną Najpiękniejszej Studentki Świata. Trzymamy kciuki!

GALERIA