Jesteś tutaj

Literatura, muzyka, piknik - co planujemy na ten tydzień?

Wakacje w Augustowie trwają w najlepsze. Z miejscowych atrakcji chętnie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i turyści odwiedzający naszą okolicę. Przed nami kolejne dni z miejskimi wydarzeniami. Wiecie już, co proponujemy Wam w najbliższych dniach? Czytajcie dalej. 

Podróżnicze inspiracje

Drugą połowę tygodnia rozpoczniemy wydarzeniem dla miłośników podróży i literatury.

8 lipca o godz. 18 w Kinie Iskra odbędzie się spotkanie z Zofią Piłasiewicz, autorką książki ,,Syberyjski Sen - Opowieść Bezdrożna”. Podróżniczka podzieli się z nami swoimi wrażeniami i historiami z wyprawy, która była inspiracją do stworzenia książki. Zapraszamy wszystkich ciekawych opowieści z podróży po syberyjskiej krainie. 

Piknik dla dzieci i rodziców

W najbliższą sobotę na skwerze przy Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się rodzinne spotkanie ,,Podróż do krainy Nibylandii’’. Nie macie jeszcze planów na weekend? Warto skorzystać z uroków lata i rozpocząć go piknikiem! W programie gra plenerowa, zabawy edukacyjne oraz inne atrakcje dla młodszych i starszych. Zaczynamy od 10 rano. 

Muzyczna końcówka tygodnia

Nadchodzący weekend będzie prawdziwą ucztą dla fanów muzyki jazzowej i folkowej. Przed nami zupełnie nowe wakacyjne wydarzenie w Augustowie - Echo Rospudy Festival. Na scenie zagrają Mateusz Pospieszalski Trio, Odet, Meek,OhWhy?, MILO Ensemble, Pola Chobot & Adam Baran, Chłopcy kontra Basia, Wojtek Mazolewski Quintet oraz Transatlantyk. Miłośnicy muzyki improwizowanej i awangardowej na pewno docenią czas spędzony podczas pierwszej takiej imprezy w naszym mieście. 

Propozycje dla każdego

Piękna, wakacyjna pogoda zachęca nas do korzystania z miejskich atrakcji. Lato trwa w najlepsze, dlatego nie próżnujemy i ogranizujemy dla Was kolejne wydarzenia, wśród których każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. 

Bawcie się dobrze w Augustowie!

GALERIA