Jesteś tutaj

„Lato z Radiem” w Augustowie!

W tym roku augustowian i turystów odwiedzających miasto czeka niezwykła niespodzianka – 20 sierpnia odwiedzi nas „Lato z Radiem”! Największa letnia trasa koncertowa w Polsce, dzięki staraniom władz miasta, przebiega przez Augustów. W malowniczej scenerii nad jeziorem Necko zagrają: Arka Noego, Loka, Patrycja Markowska i Perfect.

„Lato z Radiem” to impreza, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Najlepsi wykonawcy polskiej sceny muzycznej, audycje na żywo na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia, niezapomniany sygnał „Polki Dziadek” zapowiadający audycje radiowe, mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi – to nieodłączne elementy „Lata z Radiem”. Każdego roku w koncertach „Lata z Radiem” bierze udział 0,5 mln Polaków.

W tym roku „Lato z Radiem” wróci do Augustowa. W sobotę, 20 sierpnia czeka nas jedno z największych wydarzeń sezonu letniego w naszym mieście.

– Bardzo się cieszymy, że udało się sfinalizować rozmowy z Programem Pierwszym Polskiego Radia i na zakończenie sezonu zapewnimy moc atrakcji mieszkańcom i turystom odwiedzającym Augustów – podkreśla zastępca burmistrza Augustowa Mirosław Karolczuk. – Jestem przekonany, że to znakomity sposób na szerszą promocję miasta na antenie radiowej Jedynki, jak również pomysł na przedłużenie sezonu i przyciągnięcie turystów w końcówce sierpnia – dodaje Mirosław Karolczuk.

A co czeka augustowian i turystów 20 sierpnia? Koncerty Perfectu, Patrycji Markowskiej (wraz z występem duetu ojca i córki na żywo), Loka oraz Arki Noego to niewątpliwie najważniejsze punkty w programie wizyty „Lata z Radiem” w Augustowie. Przez cały dzień prowadzone będzie Plenerowe Studio Polskiego Radia z audycjami na żywo nadawanymi z Augustowa na całą Polskę. Zachwycone będą też dzieci, dla których przygotowany zostanie specjalny Park Rozrywki. Dobrze bawić się będą całe rodziny także dzięki animacjom i konkursom z nagrodami.

Augustowskie Placówki Kultury – organizator wydarzenia – serdecznie dziękują za wsparcie Burmistrzowi Miasta Augustowa oraz firmom: British American Tobacco i Ślepsk.

GALERIA

Konferencja prasowa inaugurująca trasę
Konferencja prasowa inaugurująca trasę
Konferencja prasowa inaugurująca trasę
Lato z radiem w Augustowie