Jesteś tutaj

KULTURA, TURYSTYKA, SPORT

25/06/2024
Odkrywamy karty. Lato w Augustowie będzie pełne atrakcji i wydarzeń, które zachwycą zarówno mieszkańców, jak i turystów. Artur Rojek, Fisz, Emade Tworzywo, Natalia Szroeder, Daria ze Śląska, Strachy na Lachy, Kamil Bednarek, Dawid Tyszkowski, Anita Lipnicka, Skubas, Marika, Natalia Nykiel to tylko niektóre z gwiazd, które w tym roku odwiedzą nasze miasto. Nie zabraknie wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. W miejskim kalendarzu znajdziecie ponad 100 wydarzeń - w tym ponad 40 koncertów i 5 festiwali.
18/06/2024
Święto młodych na augustowskiej plaży miejskiej już w najbliższy piątek. Przed nami czwarta edycja Augustów Summer Start, czyli koncertu na rozpoczęcie wakacji. W tym roku na naszej scenie wystapią Tymek, Fukaj i PRO8L3M. Miasto Augustów realizuje imprezę we współpracy z Młodzieżową Radą Miejską i augustowską młodzieżą.
14/06/2024
Augustowską Kartę Turysty będą mogli otrzymać wszyscy turyści, którzy korzystając z augustowskiej bazy noclegowej uiszczą opłatę uzdrowiskową lub miejscową za co najmniej 3 dni z góry. Po okazaniu potwierdzenia wniesionej opłaty uzdrowiskowej lub miejscowej w Informacji Turystycznej turysta otrzyma Augustowską Kartę Turysty, która uprawnia go do szeregu zniżek u Partnerów projektu podczas pobytu w Augustowie w terminie, na jaki z góry wniesiona została opłata uzdrowiskowa lub miejscowa.
04/06/2024
Masz piękny ogród, taras lub balkon i chcesz zaprezentować swoje ogrodnicze umiejętności? Weź udział w kolejnej edycji konkursu na najładniejszą posesję ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom 2024’’.
04/06/2024
Współpraca przy tym projekcie zapewni Wam jeszcze większą popularność wśród turystów. Dzięki kampanii promocyjnej w mediach, Internecie i na portalach społecznościowych Państwa obiekty będą reklamowane nie tylko przed i w trakcie, ale również po zakończeniu sezonu.  
03/06/2024
Mieszkańcy oraz odwiedzający nas goście cieszą się wspomnieniami, jakie pozostawiły po sobie Dni Augustowa 2024. Radosna atmosfera, spotkania z przyjaciółmi, atrakcje oraz muzyka na świeżym powietrzu. Odnotowaliśmy frekwencję na medal. Kult i Czerwone Gitary mają wielu fanów w Augustowie. Podczas obchodów urodzin Augustowa każdy znalazł coś dla siebie.