Jesteś tutaj

KULTURA, TURYSTYKA, SPORT

07/12/2023
Już w najbliższy weekend odbędzie się XXXVI Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych Okręgu Białostockiego. Wydarzenie patronatem objął Burmistrz Augustowa.  
06/12/2023
Ogłasza się nabór wniosków o przyznanie dotacji na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu w Augustowie w 2024 roku. Nabór wniosków skierowany jest do klubów sportowych działających na terenie Miasta Augustowa, uczestniczących w zorganizowanym współzawodnictwie sportowym, niedziałających w celu osiągnięcia zysku.
Trzydniowy festiwal zakończył fenomenalny koncert Krzysztofa Zalewskiego, który porwał do zabawy publikę festiwalową oraz zgromadzonych na bulwarach przy ulicy Portowej. Organizatorzy ściągnęli do Augustowa największe polskie gwiazdy, które w tym sezonie goszczą na najważniejszych scenach w Polsce. W Augustowie wystąpił Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Karaś/Rogucki, Luxtorpeda, Muchy, Natalia Przybysz, Smolik/Kev Fox, Ania Leon i Skubas. Augustów is the future to jednak nie tylko koncerty. Podczas 3 dni
27/07/2023
Trzydniowy festiwal zakończył się fenomenalnym koncertem Krzysztofa Zalewskiego, który porwał do zabawy publikę festiwalową oraz zgromadzonych na bulwarach przy ulicy Portowej. Organizatorzy ściągnęli do Augustowa największe polskie gwiazdy, które w tym sezonie goszczą na najważniejszych scenach w Polsce. W Augustowie wystąpił Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Karaś/Rogucki, Luxtorpeda, Muchy, Natalia Przybysz, Smolik/Kev Fox, Ania Leon i Skubas. Augustów is the future to jednak nie tylko koncerty. Podczas 3 dni odbyło się ponad 60 wydarzeń towarzyszących, skupionych wokół natury i osadzonych w przyrodzie Augustowa.    
20/07/2023
Zapraszamy na niezwykły spływ kajakowy w terminie od 31 sierpnia do 2 września 2023 r.
18/07/2023
21, 22, 23 lipca – 3 dni, 9 koncertów, ponad 60 aktywności. To właśnie Augustów is the future Festival. Sprawdź harmonogram i zaplanuj sobie weekend z tym wydarzeniem w roli głównej. W programie między innymi wycieczki rowerowe, spływy, joga, bieganie, warsztaty, spotkania, nocne kino plenerowe i wiele, wiele innych. Punktem kulminacyjnym każdego dnia są występy największych polskich gwiazd. Zagrają: Zalewski, Brodka, Karaś/Rogucki, Natalia Przybysz, Luxtorpeda, Muchy, Smolik//Kev Fox, Ania Leon oraz Skubas. Bilety są dostępne na stronie internetowej going.pl oraz w salonach empik. Nie możesz tego przegapić.
18/07/2023
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze informuje o możliwości uczestniczenia w bezpłatnym kursie na znakarza szlaków turystycznych.