Jesteś tutaj

Kto zagra podczas Dni Augustowa 2023? Razem wybierzmy gwiazdę!

Kto zagra podczas Dni Augustowa 2023? Razem wybierzmy gwiazdę!

Wspólnie wybieramy gwiazdę Dni Augustowa 2023. Przed nami ostatnie dwa dni głosowania na artystów, którzy wystąpią podczas najważniejszego augustowskiego święta. Na liście znalazło się 8 wykonawców: Happysad, Elektryczne Gitary, ENEJ, Viki Gabor, Małgorzata Ostrowska, Kombii, Róże Europy oraz duet Karaś/Rogucki. Każdy mieszkaniec może oddać 1 głos. Zależy Wam na występie konkretnej gwiazdy? Zachęćcie do głosowania swoją rodzinę i znajomych. 

Głos Augustowian

 
Jak co roku Burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk wybór głównej gwiazdy Dni Augustowa powierza mieszkańcom naszego miasta. Każdy augustowianin logując się za pomocą numeru pesel może oddać jeden głos na swojego faworyta. Lista jest różnorodna. Każdy mieszkaniec z łatwością wskaże na czyim koncercie chciałby bawić się podczas najbliższych Dni Augustowa. W roku 2022 był z nami kultowy zespół „Lady Punk”.

Głosowanie online 
 
Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej i zajmuje kilka sekund! Każdy uprawniony mieszkaniec Augustowa loguje się na dedykowaną stronę za pomocą swojego numeru pesel. Jeśli jesteś mieszkańcem Augustowa, który nie jest zameldowany i Twój pesel nie znajduje się w bazie, możesz dodać się do rejestru składając pisemne oświadczenie w Urzędzie Miejskim.
 
 
 
 
Lista artystów w 2023 roku:
 

- Happysad,

 
- Elektryczne Gitary, 
 
- ENEJ,
 
- Viki Gabor,
 
- Małgorzata Ostrowska,
 
- Kombii,
 
- Róże Europy,
 
- Karaś/Rogucki