Jesteś tutaj

Kinochłon czeka na plakaty!

W imieniu augustowskiego DKF-u KINOCHŁON zapraszamy dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat Waszego ulubionego filmu. Stwórzcie z rodziną własną wersję plakatu waszego ulubionego filmu, potem przynieście go do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, a PLAKAT ZAWIESIMY W ZEWNĘTRZNEJ WITRYNIE KINOWEJ! Przy okazji, możecie wygrać nagrodę – bon do salonów Empik.

Na pewno każdy ma jakiś ulubiony film i niejeden plakat wisiał u Państwa w pokoju – a na nim ten najlepszy bohater filmowy… Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyobrażacie sobie plakat swojego ulubionego filmu.

Regulamin i wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej DKF-u kinochlon.pl
bezpośredni link: https://kinochlon.pl/nasz_ulubiony_film

Czekamy na Wasze plakaty do 28 grudnia!

APK

 

GALERIA

Nasz ulubiony film. Konkurs plastyczny na plakat. Stwórz z rodziną własną wersję plakatu waszego ulubionego filmu. Twój plakat zwiesimy w zewnętrznej witrynie kinowej. Termin składania prac: 1.12.2020-28.12.2020. Miejsce składania prac: APK il. Nowomiejska 41, tel. 790228560. Format prac B1, B2. Ogłoszenie wyników 29 grudnia 2020. Technika prac dowolna. Nagrody kupony upominkowe do salonów empik. Dzczegółowe informacje i regulamin na kinochlon.pl