Jesteś tutaj

„Już nie zapomnisz mnie” – Tomasz Stockinger

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają w poniedziałek, 17 lutego na godzinę 17:00 do kina Iskra (ul. 3 Maja 38) na niezwykłe wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie.

W programie teatralno-muzycznym pt. „Już nie zapomnisz mnie” Tomasz Stockinger – aktor filmowy i teatralny, zaprezentuje najpiękniejsze szlagiery polskiego kina przedwojennego, którym akompaniować będzie pianista Stefan Feliks Gąsieniec.

Tytuł programu pochodzi od piosenki „Już nie zapomnisz mnie”, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych. "Już nie zapomnisz mnie", to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie, w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

Zapraszamy na magiczną, muzyczną podróż w świat dwudziestolecia międzywojennego.

APK
- - -
Bilety: 25 zł
Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury, ul. Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59

 

GALERIA

„Już nie zapomnisz mnie” – Tomasz Stockinger