Jesteś tutaj

Jubileusz 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

W piątek, 18 października br. w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 60-lecia powstania Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Na uroczystości obecni byli pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej, przedstawiciele firm i organizacji współpracujących z Augustowską Spółdzielnią, prezesi zaprzyjaźnionych Spółdzielni, samorządowcy oraz osoby które wniosły swój udział w rozwój Spółdzielni.

Po oficjalnej części uroczystości, powitaniu zgromadzonych gości i przemówieniach okolicznościowych wręczono pamiątkowe medale i statuetki m.in. długoletnim działaczom i pracownikom Spółdzielni. Odznaczenia wręczyli: prezes Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej, Mieczysław Grodzki oraz prezes Spółdzielczego Regionalnego Związku Rewizyjnego w Białymstoku, Tadeusz Szymańczyk.

Życzenia i gratulacje z okazji 60-lecia spółdzielni, dla członków zarządu Augustowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, obecnemu prezesowi i radzie nadzorczej, przekazał również zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz.

Na zakończenie oficjalnej części uroczystości odbył się występ artystyczny, a całość zakończył uroczysty bankiet.

 

GALERIA

Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
Fot. UM
fot. UM
fot. UM
Fot ODK
fot. UM
fot. UM