Jesteś tutaj

Do kupienia kamienica w centrum Augustowa

Do niedawna przy ulicy Wojska Polskiego 1 mieścił się MOPS, który teraz stacjonuje w nowej siedzibie. Stary budynek w doskonałej lokalizacji stoi pusty i czeka na inwestora, który zadba o godny wygląd miejsca w ścisłym centrum Augustowa. Ogłosiliśmy przetarg ustny na zakup nieruchomości przy ul. Wojska Polskiego 1. Przedsiębiorcy będą mogli budować swoją firmę tuż obok Rynku Zygmunta Augusta. Taka okazja nie zdarza się często. 

 

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą?

Osoby, które wezmą udział w przetargu mają szanse na zakup nieruchomości w samym sercu miasta. Budynek znajduje się tuż przy Rynku Zygmunta Augusta, który w sezonie tętni życiem. Budynek przy ulicy Wojska Polskiego 1 jest w tym momencie nieużytkowany. Kamienica wymaga renowacji - pozwoli to przyszłemu nabywcy zaadaptować przestrzeń do własnych potrzeb. 

 

To nie zdarza się często

Augustów rozwija się w mgnieniu oka. Inwestorzy chętnie budują kolejne nieruchomości. Szansa na zakup budynku tuż przy Rynku Zygmunta Augusta zdarza się rzadko.

Oddanie budynku w ręce prywatnego przedsiębiorcy pozwoli na zagospodarowanie i uporządkowanie kolejnego fragmentu miasta. Liczę na dobry wynik przetargu i inwestora, który szybko przystąpi do remontupowiedział Burmistrz Miasta Augustowa

 

Przetarg odbędzie się 11 maja 2023 r. o godz. 9:00 w Sali Narad (pokój 411) Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. Młyńska 35. Cena wywoławcza nieruchomości to 2 500 000,00 zł, zaś wadium to 400 000,00 zł.

Szczegółowe informacje udzielane są w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami (pokój 304) Urzędu Miejskiego lub pod numerem telefonu 87 643 42 23.

 

GALERIA