Jesteś tutaj

Do 23 czerwca zbieramy pomysły do Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego 2024

Masz ciekawy pomysł i chcesz zrealizować go razem z nami? Do 23 czerwca czekamy na zgłoszenia w Augustowskim Budżecie Obywatelskim na 2024 rok. Razem zdecydujmy, co nowego powstanie w naszym mieście. 600 tysięcy złotych czeka na Wasze pomysły. Wspólnie zdecydujmy na co przeznaczyć te pieniądze.

Czym jest Augustowski Budżet Obywatelski?

- To specjalnie wydzielona część budżetu Augustowa. Dzięki ABO mieszkańcy mogą przekazać swoje pomysły i bezpośrednio włączyć się w rozwój miasta. Zgłaszanie inicjatyw, promowanie ich wśród mieszkańców i wspólny wybór projektów dają możliwość decydowania o tym, jak będzie wyglądała nasza okolica. - wyjaśnia Michał Kotarski, Kierownik Wydziału Spraw Społecznych

Razem tworzymy miasto

Mieszkańcy Augustowa mogą zdecydować, co powstanie za w ramach 600 tysięcy złotych, które przeznaczyliśmy na ABO 2024. Marzy Ci się nowa siłownia plenerowa, strefa relaksu, a może nasadzenia zieleni, festiwal muzyczny lub wspólne grillowanie? Dzięki Augustowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu możesz zrealizować swój pomysł z naszym wsparciem. Projekt w tegorocznej edycji możesz zgłosić do 23 czerwca.

Więcej informacji na https://zmieniamy.augustow.pl/

 

GALERIA