Jesteś tutaj

To była piękna rocznica. Złote Gody Augustowian

25 sierpnia wspólnie z mieszkańcami Augustowa obchodziliśmy wyjątkowe święto. Mogliśmy być uczestnikami wzruszającej uroczystości - jubileuszu 50-lecia małżeństwa Marii i Czesława Zaniewskich, Haliny i Adama Lipińskich, Anny i Bronisława Bujnowskich, Anny i Mariana Jewłoszewskich oraz Elżbiety i Wacława Karbowskich.

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk miał przyjemność powitać Dostojnych Jubilatów w nowej sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego przy Młyńskiej 35.

- Drodzy Jubilaci, to Wy najlepiej wiecie, co przynosi ze sobą małżeństwo. Przez 50 lat dzieliliście ze sobą zarówno piękne, radosne i podniosłe chwile, ale także troski i smutki. Przez lata żyliście zgodnie ze złożoną sobie przysięgą, wspólnie pokonując narzucone przez los trudności oraz świętując małe i duże szczęścia. Byliście ze sobą na dobre i złe, a dzięki temu razem wytrwaliście we wszelkich przeszkodach. 50 lat temu ślubowaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Dziś, w dniu Waszych Złotych Godów, warto zatrzymać się i wspomnieć wspólnie spędzone lata małżeństwa. Razem osiągnęliście coś wyjątkowego i stanowicie piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. - mówił Burmistrz.

Nie zabrakło wzruszeń, gratulacji i serdecznych życzeń.

- Wykazaliście Państwo niezbędny w życiu każdego człowieka hart ducha. Za to właśnie,  Dostojni Jubilaci, należą się Wam słowa największego uznania i szacunku. W tym uroczystym dniu życzę Wam dużo zdrowia, pogody ducha, szczęścia i dalszego bezgranicznego wsparcia. Niech kolejne lata upłyną Wam w cieple domowych ognisk, przynosząc mniejsze i większe radości. - Burmistrz Mirosław Karolczuk pogratulował małżeństwom wyjątkowej rocznicy.

 

GALERIA