Jesteś tutaj

Augustowski park linowy już otwarty

Park linowy LEMUR to zróżnicowany system przeszkód między drzewami. Innowacyjne rozwiązania i możliwości pokonywania dystansu od drzewa do drzewa to doskonały sprawdzian umiejętności równowagi i koncentracji. Nowa atrakcja dla turystów składa się z pięciu tras o różnym stopniu trudności, na których umieszczone zostały różnorodne przeszkody i ciekawe atrakcje.

Trasa niebieska przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia, w całości zabezpieczona siatkami. Trasa pomarańczowa umieszczona jest na wysokości około 1 m nad ziemią, przeznaczona jest dla osób o wzroście powyżej 110 cm. Żółta trasa zawieszona na wysokości 2-3 m nad ziemią posiada przeszkody, sprawdzające sprawność fizyczną i kreatywne myślenie. Przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 110 cm. Usytuowana na wysokości około 4 -5 m trasa zielona przeznaczona jest dla osób o wzroście powyżej 140 cm. Sprawdza nie tylko sprawność fizyczną, ale też zmusza do wysiłku intelektualnego. Natomiast najdłuższa i najwyższa trasa czerwona przeznaczona jest dla doświadczonych "parko-linowców" o wzroście powyżej 140 cm. Przejście na wysokości 7 – 8 m gwarantuje adrenalinę i zmusza do dużego wysiłku.

Park linowy to świetna zabawa na wysokości wśród drzew. Jednak przed rozpoczęciem zabawy i przed wejściem na wybraną trasę, każdy uczestnik musi przejść obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązującego w parku.

Szczegółowe informacje oraz rezerwacje grupowe pod numerem telefonu: 791 618 739.
 

GALERIA

 Park linowy w Augustowie
 Park linowy w Augustowie
 Park linowy w Augustowie