Jesteś tutaj

Znamy najlepszych uczniów SP 4 w Augustowie

W środę, 27 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 4 w Augustowie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom stypendiów naukowych i sportowych za wybitne osiągnięcia w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. W wydarzeniu udział wziął zastępca burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz oraz kierownik Wydziału Spraw Społecznych i Administracyjnych Michał Kotarski.

Dyrektor szkoły Mariola Brygida Karpińska w swoim przemówieniu podkreśliła, że „… każdy uczeń potrzebuje właściwej motywacji do pracy, oczekuje pochwały, nagrody za rzetelne jej wykonanie. Nagrody są ważne, ale uświadamiamy też naszym wychowankom, iż nagroda nie jest najważniejsza, ale wiedza, satysfakcja i zadowolenie. Stypendyści wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale i zaangażowaniem w życie swoich środowisk. Mają czas na naukę, pracę społeczną i rozwijanie własnych zainteresowań”.

Uroczystości towarzyszyły wystąpienia artystyczne w wykonaniu uczniów klasy piątej. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali publiczności poloneza.

Gratulacje młodym laureatom oraz ich rodzicom przekazał zastępca burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz. Stypendia naukowe otrzymali uczniowie: Marica Ziarko, uczennica klasy V B, ze średnią 6,0 i wzorowym zachowaniem, Kuba Karpiński, uczeń klasy V B, ze średnią 6,0 i wzorowym zachowaniem. Stypendia sportowe otrzymała Zofia Rowińska, uczennica klasy VII A i Jakub Kopiczko, uczeń klasy III Ag.

Dyrektor Mariola Karpińska złożyła także podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

 

GALERIA