Jesteś tutaj

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 3


Dyrektor: 
Leszek Mołodziejko
Adres: 
ul. Rajgrodzka 1, 16-300 Augustów
Liczba oddziałów: 
30
Kontakt: 
87 643 28 55 - Sekretariat
admin@sp2aug.pl

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta to przyjemne i spokojne miejsce do nauki. Kształcimy młodych ludzi w taki sposób, żeby mogli żyć w skomplikowanym świecie bez granic, nie tracąc tożsamości, rozumiejąc siebie i rzeczywistość.  Wśród raportów, sprawozdań i stanin staramy się „nie zgubić” jednostki. Zapewniamy osiągnięcie sukcesu na miarę możliwości każdego dziecka. Pomagamy rozwijać zdolności, ale równocześnie oferujemy bogaty pakiet zajęć dla uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi. Wyzwalamy i rozwijamy umiejętności, których podstawą jest wiedza przyswajana mądrze i w ciekawy sposób.

Jesteśmy obecni na konkursach i zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym i miejskim. Nasi uczniowie sięgają po najwyższe trofea, wyróżnienia i nagrody.

Nauka w naszej szkole to nie tylko klasyczne lekcje z podręcznikiem i zeszytami. Przygoda z edukacją to też wycieczki, zielone szkoły, spektakle edukacyjne, wyjścia do kina, udział w uroczystościach szkolnych, zabawy andrzejkowe, karnawałowe, udział w cyklicznych projektach.

Nasza placówka będzie podejmować wyzwania, które przyniesie przyszłość, ale zawsze priorytetem będą potrzeby ucznia.

GALERIA

LINKI