Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

15/04/2024
Redakcja pisma samorządowego „Wspólnota” regularnie przygotowuje raport o kondycji finansowej polskich samorządów. Powstaje dokument oceniający ich sytuację. Augustów po latach okupowania dołu tabeli awansował na 16. miejsce w Polsce na 267 miast powiatowych.  
12/04/2024
Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z możliwości posiadania Twojej Augustowskiej Karty, to sobota 13 kwietnia jest dobrym momentem, aby to zmienić. Przyjdź, zarejestruj się, odbierz kartę i ciesz się wygodą oraz korzyściami jakie daje posiadanie karty. Zapraszamy!
12/04/2024
Przypominamy, że w poniedziałek 15 kwietnia 2024r. upływa termin płatności opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za I kwartał 2024 r. Od 1 stycznia 2024 r. stawka opłaty za odpady komunalne NIE ULEGŁA ZMIANIE.
10/04/2024
Jesteś mieszkańcem Augustowa i masz już Twoją Augustowską Kartę? Świetnie, nie zapomnij o wzięciu udziału w konsultacjach strategicznych. Jeszcze nie złożyłeś wniosku o kartę mieszkańca? Śpiesz się. Załóż konto na tak.augustow.pl, złóż wniosek i wygraj hybrydową Toyotę. Wystarczy, że jesteś obywatelem Polski zameldowanym w Augustowie i wypełnisz ankietę, a później klikniesz przycisk „Biorę udział w loterii”. Masz czas do 15 kwietnia. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody: telewizory SAMSUNG, telefony IPHONE 14, hulajnogi elektryczne XIAOMI oraz nagroda główna TOYOTA YARIS CROSS HYBRID.  
09/04/2024
Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i sprawdzaj, co podpisujesz. Pamiętaj, że dotacja z programu „Czyste Powietrze” przysługuje Tobie, a nie wykonawcy. Instalowanie nowego urządzenia grzewczego jest skuteczne tylko w ocieplonym domu.
09/04/2024
Kolejne osoby dołączyły do grona posiadaczy tytułu Ambasadora Augustowa. To Oni reprezentują miasto na arenie krajowej i międzynarodowej, przynoszą dumę mieszkańcom i noszą Augustów w sercu. Burmistrz Mirosław Karolczuk podczas ceremonii przekazał statuetki dla nowych ambasadorów. Tytuły otrzymali: Marek i Krystyna Wasilewscy, Mateusz Muczyński i Emil Korżyński oraz Waldemar Matyka.