Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

31/03/2023
Burmistrz Miasta Augustowa podaje do publicznej wiadomości, wykaz nieruchomości położonych w Augustowie, przeznaczonych sprzedaży i do oddania w dzierżawę.  
30/03/2023
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego do wzięcia udziału w zagranicznej misji gospodarczej na Litwie.
30/03/2023
W sobotę 1 kwietnia 2023 r. augustowski Rynek Zygmunta Augusta po raz pierwszy w tym roku rozbłyśnie blaskiem regionalnego rękodzieła. Od godziny 9:00 do 16:00 będziecie mogli zaopatrzyć się w ozdoby wielkanocne, biżuterię, smakołyki czy ręcznie zrobioną biżuterię. W godzinach 11:00-14:00 zapraszamy dzieci oraz rodziców na wiosenne warsztaty artystyczne do naszego Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9). W programie zajęcia plastyczne "kolorowe króliki" oraz zajęcia szycia "gąski, gąski".  
29/03/2023
Dziś Burmistrz Karolczuk uhonorował sześć augustowskich par Prezydenckimi Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. To kolejne pary, które przeżyły w związku małżeńskim 50 lat. Szczególny dzień jubilaci świętowali razem ze swoimi najbliższymi.  
29/03/2023
Posiadasz budynek w Augustowie? Planujesz termomodernizację swojego domu lub wymianę pieca? Skorzystaj z programu Czyste Powietrze. Możesz otrzymać nawet do 136 tysięcy złotych bezzwrotnego wsparcia. Wspólnie poprawiamy jakość powietrza w naszym mieście. Pomoc w przygotowaniu wniosku i jego złożeniu otrzymasz w punkcie informacyjno-konsultacyjnym, który znajduje się w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Augustowie.
27/03/2023
Przedszkole nr 3 na ulicy Tytoniowej, Szkoła Podstawowa nr 6 na Lipowcu oraz Przedszkole nr 4 na Kilińskiego zostaną wyremontowane. To kolejne inwestycje w oświatę po przebudowie przedszkola na Kopernika oraz podpisaniu umowy na nowy blok sportowy w Szkole Podstawowej nr 3 na Mickiewicza. Burmistrz Mirosław Karolczuk podpisał dziś umowy z wykonawcami. Placówki zostaną wyremontowane, przebudowane i dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wartość inwestycji to blisko 16 milionów złotych.