Jesteś tutaj

Rekrutacja do Żłobka Nr 1 w Augustowie

Żłobek Nr 1 w Augustowie zaprasza

dzieci i rodziców

 

Rekrutacja do Żłobka Nr 1 w Augustowie na rok szkolny 2020/2021 rozpoczyna się w poniedziałek, 18 maja 2020 r.  i potrwa do 29 maja 2020 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do skorzystania z oferty Żłobka.

Żłobek nr 1 zlokalizowany jest przy ulicy Kilińskiego 6, blisko centrum. Położony  jest w pobliżu „skarbu Augustowa”- Bazyliki Mniejszej i słynnego Albatrosa. Sąsiaduje z Przedszkolem nr 4. Usytuowany jest z dala od głównych dróg komunikacyjnych, w pobliżu rzeki Netty co stanowi niewątpliwy atut. Dogodny dojazd a  naprzeciwko duży parking dla samochodów osobowych. Od frontu znajduje się przepiękny ogród z  placem zabaw otoczony  płaczącymi wierzbami dających schronienie w słoneczne dni. Plac zabaw wyposażony jest w różnorodne drabinki, odpowiednie do wieku dzieci ścianki wspinaczkowe, huśtawki.  Teren całego żłobka jest ogrodzony a więc dostępny tylko dla dzieci żłobkowych, Miejsce  te jest bezpieczne  i przyjazne, daje im możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu na świeżym  powietrzu podczas gier i zabaw oraz zwiększenia ich aktywności  fizycznej w estetycznym i kolorowym otoczeniu. Żłobek to placówka prowadząca działalność opiekuńczo-wychowawczą oraz edukacyjna dla dzieci od 20 tygodnia życia  do 4 lat. Placówka dostosowana jest na 116 dzieci.

Miesięczna opłata za pobyt dziecka w Żłobku wynosi 250 zł. W przypadku gdy do Żłobka uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny opłata ta wynosi 187,50 zł. Dodatkowo rodzic pokrywa koszty wyżywienia w wysokości 6zł/dziennie.

 

Do Żłobka Nr 1 w Augustowie przyjmowane są:

  1. dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Augustowa, których rodzice/opiekunowie prawni płacą podatki na rzecz Miasta Augustowa,
  2. dzieci, które posiadają obowiązkowe szczepienia ochronne, zgodnie z aktualnym Programem Szczepień Ochronnych (do wglądu książeczka szczepień lub zaświadczenie od lekarza o przeciwwskazaniach do szczepień).

 

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko do Żłobka należy wziąć udział w rekrutacji.

 

Rodzice/prawni opiekunowie korzystający z komputera i Internetu powinni:          

  • zalogować się na stronie  https://zlobki.vulcan.net.pl/augustow
  • wpisać dane osobowe dziecka i rodziców/prawnych opiekunów,
  • zaznaczyć kryteria, które dziecko spełnia,
  • wydrukować wniosek z załącznikami, dołączyć wymagane dokumenty/oświadczenia, podpisać i złożyć w Żłobku do wystawionej urny w dniach 18-29 maja 2020 r.

 

Rodzice/prawni opiekunowie nie korzystający z komputera i Internetu powinni:

  • pobrać wniosek wraz z załącznikami w Żłobku,
  • wypełnić ręcznie, zaznaczyć spełniane kryteria, podpisać wniosek, dołączyć wymagane dokumenty/oświadczenia
  • złożyć do wystawionej w Żłobku urny w dniach 18-29 maja 2020 r.

 

Wyniki nabory będą dostępne w dniach 15-26 czerwca 2020 r. – osobiście lub telefoniczni (87 643 24 69)