Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

18/08/2022
Miasto Augustów, zgodnie z ustawowym obowiązkiem, ratuje dzikie i bezpańskie zwierzęta, które uległy wypadkom. Aby pomoc była sprawniejsza, od wczoraj działa w mieście karetka dla zwierząt.  
17/08/2022
Uprzejmie informujemy wszystkich mieszkańców, że 23 sierpnia 2022 r. (wtorek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. Młyńska 35, odbędzie się posiedzenie Doraźnej Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Augustowie.  
17/08/2022
Z dniem wejścia w życie przepisów tj. 17 sierpnia br. nowego rozporządzenia ws. wzoru wniosku o dodatek węglowy Gmina Miasto Augustów rozpoczęła przyjmowanie wniosków o dodatek węglowy. Oznacza to, że gospodarstwa domowe mogą już składać wnioski do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Augustowie o wypłatę 3000 zł dodatku na zakup węgla.  
17/08/2022
15 sierpnia w Augustowie odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego oraz 10. rocznicy reaktywowania Polskiej Organizacji Wojskowej. W ramach obchodów pod Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Młyńskiej złożono kwiaty. W uroczystości wziął udział zastępca burmistrza Sławomir Sieczkowski.
16/08/2022
Koncertowo, pysznie i aktywnie – tak było podczas minionego długiego weekendu w Augustowie. Za nami niezapomniane sportowe emocje, różnorodne koncerty, dreszczyk adrenaliny dla fanów motoryzacji, niezapomniana uczta dla sympatyków streetfoodu oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych. Powspominajmy razem imprezy z minionego weekendu!
16/08/2022
To oni najpiękniej w Augustowie ozdabiają swoje otoczenie! Poznaliśmy wyniki konkursu ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom’’, a zwycięzcom wręczyliśmy nagrody. W konkursie oceniane były posesje, ogródki oraz balkony, które wyróżniły się różnorodnością roślinności, ukwieceniem oraz oryginalnym zagospodarowaniem posesji. Na miłośników kwiatów i pasjonatów ogrodnictwa czekały atrakcyjne nagrody, które wręczyli Zastępca Burmistrza Filip Chodkiewicz oraz Przewodniczący Komisji Konkursowej Dariusz Ostapowicz.