Jesteś tutaj

Rusza II edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Polska Organizacja Turystyczna organizuje drugą edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. Zbieranie ofert do wiosennej edycji akcji rusza już od 7 lutego br. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Akcja ta ma na celu zaprezentowanie polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony na terenie całego kraju. W ubiegłorocznej akcji, przeprowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wzięło udział prawie 400 partnerów z całego kraju, między innymi restauratorzy, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, którzy przygotowali ofertę usług w obniżonych cenach. Zeszłoroczna edycja cieszyła się również dużą popularnością wśród turystów, z ofert zniżkowych skorzystało ponad 60 000 osób.

Partnerami akcji mogą być podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne i okołoturystyczne również poza głównym sezonem wakacyjnym. Założeniem akcji jest stworzenie bazy ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach nawet o 50%, które będą oferowane w wybrane weekendy roku na terenie całej Polski. W 2017 roku pierwszy weekend niższych cen przypada w dniach od 31 marca do 2 kwietnia, następny planowany jest na 6-8 października.

Informacje o przedsięwzięciu pn. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” wraz z listą partnerów akcji zostanie zamieszczona na witrynie www.polskazobaczwiecej.pl w połowie marca br. Aby zostać partnerem akcji należy zapoznać się z regulaminem, przygotować zakładkę na swojej stronie internetowej, w której zawarta będzie oferta promocyjna, dedykowana akcji oraz swoje logo i 4 zdjęcia obiektu, a  następnie wypełnić online formularz zgłoszeniowy (do pobrania tutaj: https://polskazobaczwiecej.pl/pzw/form/dodaj44,Weekend-za-pol-ceny-2.html) w terminie od 7 do 28 lutego br.