NAJBARDZIEJ PRZYDATNE

AKTUALNOŚCI

17/08/2018
W piątek, 17 sierpnia, w budynku Urzędu Miejskiego miało miejsce oficjalne popisanie umowy na budowę chodników na ulicy E. Orzeszkowej, miedzy burmistrzem Augustowa, Wojciechem Walulikiem, a Wojciechem Prawdzikiem, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą „Usługi Budowlane Wojciech Prawdzik”.  
16/08/2018
W środę, 15 sierpnia w Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach odbyły się Regionalne Obchody Święta Wojska Polskiego. W uroczystości wziął udział m.in. burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, który otrzymał podziękowania za wsparcie od Wojska Polskiego.
14/08/2018
Z okazji zbliżającego się 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, miasto Inowrocław zainicjowało akcję mającą na celu promocję miasta i zachęcenie do zwiedzenia jego atrakcji. Wszystko to dzięki sympatycznej, pluszowej wiewiórce, która rozpoczęła trasę liczącą 100 miast i ma w planach odwiedzić także Augustów.
13/08/2018
W dniach 17-20 sierpnia w Augustowie odbędzie się kolejna edycja AugustOFF Live Festival – muzycznego święta, które ponownie zaserwuje nam alternatywne brzmienia w postaci różnorodnych gatunków.
13/08/2018
Rada Miejska w Augustowie informuje wszystkich mieszkańców, że 16 sierpnia 2018r. (czwartek) o godz. 15 w Urzędzie Miejskim w Augustowie odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Miejskiej w Augustowie. 
09/08/2018
W środę, 8 sierpnia, burmistrz Augustowa Wojciech Walulik gościł w Urzędzie Miejskim członków drużyny Uskrzydleni, która reprezentowała Polskę na Światowej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination. Grupa odwiedziła burmistrza wraz z trenerką, Joanną Denert.  

PRZYDATNE LINKI

Cyfrowy Urząd
Wniosek o wydanie dowodu osobistego przez cyfrowy urząd
Załatwiaj urzędowe sprawy przez Internet!
Dzielnicowi
Logo Rady Działalności Pożytku Publicznego
CEIDG