Jesteś tutaj

GOSPODARCZE

09/02/2022
Stwórz nowe miejsce w Augustowie! Pozostał ostatni dzień aby wpłacić niewysokie wadium i przystąpić do przetargu na dzierżawę  stanowisk w atrakcyjnej lokalizacji na Rynku Zygmunta Augusta. Do wydzierżawienia przygotowaliśmy dwie nieruchomości. Być może właśnie Ty stworzysz nowe miejsce, które będą odwiedzali nasi mieszkańcy oraz turyści z całej Polski?
Zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła w programie Airgustów
07/02/2022
Od 1 lutego ruszyła kolejna edycja naboru wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła w programie Airgustów. Na dofinansowania w tym roku w budżecie zaplanowano 150.000 zł. Dofinansowanie z programu Airgustów może obejmować:
Kolejne nieruchomości w Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej na sprzedaż! Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie działki można kupić.
22/11/2021
Kolejne nieruchomości w Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej na sprzedaż! Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie działki można kupić. 
26/07/2021
W sobotę, 31 lipca podczas targów rękodzieła Augustynki na Rynku Zygmunta Augusta odbędzie się akcja „ZASZCZEPIENI bez RAKA”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli m. in. skorzystać z badań znamion skóry, uzyskać informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, czy uczestniczyć w konkursach z super nagrodami dla dzieci i dorosłych.  
Zdjęcie z lotu ptaka, widok na molo Radiowej Trójki nad jez. Necko
21/01/2021
Zapraszamy do składania ofert w przetargu na dzierżawę nieruchomości działek położonych przy ul. Zarzecze z przeznaczeniem na świadczenie usług gastronomicznych na okres 10 lat.