Jesteś tutaj

Zapłać komórką w strefie płatnego parkowania w Augustowie

Od niedawna w Augustowie pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia dokonanie płatności za opłatę parkingową za pomocą telefonu. Aby skorzystać z tego ułatwienia, wystarczy ściągnąć na telefon komórkowy aplikację CityParkApp. Dzięki niej parkowanie i zapłata za usługę zajmuje tylko kilkanaście sekund.

Aplikacja CityParkApp rozwiązuje wiele problemów związanych z parkowaniem znanych dobrze każdemu kierowcy. System eliminuje takie utrapienia, jak konieczność odliczania drobnych, szukania parkomatu czy powrotu do pojazdu celem przedłużenia parkowania (w każdej chwili można to zrobić przez komórkę). Aplikacja mierzy także czas postoju, dzięki czemu płaci się tylko za faktyczny okres parkowania. Kierowca nie musi się również martwić o bilety - wystarczy, że raz umieści identyfikator usługi na szybie samochodu, a kontroler opłat będzie wiedział, że użytkownik danego samochodu korzysta z CityParkApp.

Aby korzystać z tego wygodnego rozwiązania wystarczy:

  • pobrać  aplikację ze strony https://www.cityparkapp.pl/pobierz-aplikacje;
  • zarejestrować swój pojazd w aplikacji;
  • nakleić identyfikator na przednią szybę;
  • przy pierwszej próbie płatności podpiąć kartę płatniczą do portfela uPaid w systemie MasterPass™.

Identyfikator do umieszczenia na przedniej szybie można wydrukować ze strony http://tinyurl.com/jknz73t lub odebrać bezpłatnie w biurze płatnego parkowania (Augustów,  ul. 3 Maja 12, tel.: 87 643 06 86). Identyfikator można również wykonać samemu, wystarczy zwykła kartka papieru z napisem CityParkApp.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.cityparkapp.pl/jak-to-dziala