Jesteś tutaj

Wielka przeprowadzka wystartowała. Zaczęliśmy od Urzędu Stanu Cywilnego

Sezon wiosenno-letni rozpoczęliśmy wieloma pozytywnymi zmianami. Czas na kolejną z nich. Już od dzisiaj Urząd Stanu Cywilnego działa w nowej siedzibie augustowskiego Urzędu Miejskiego przy ulicy Młyńskiej 35. 

 

Dobre zmiany dla augustowian

 

Na ten moment czekali zarówno pracownicy urzędu, jak i mieszkańcy naszego miasta.  Budynek magistratu przy ul. Młyńskiej 35 jest już na ostatnim etapie przygotowań na przyjęcie mieszkańców. Z przyjemnością przekazujemy dobre wieści: od dzisiaj Urząd Stanu Cywilnego funkcjonuje w nowym miejscu. Starannie dopracowaliśmy wszelkie udogodnienia, dzięki którym każdy będzie mógł szybko i wygodnie załatwić w urzędzie swoje sprawy. 

 

Urząd Miejski dla mieszkańców

 

Wszyscy czekaliśmy na moment! Część Urzędu Miejskiego funkcjonuje już w nowym budynku ratusza, a lada moment wszyscy będziemy mogli spotkać się w tym budynku przy Młyńskiej 35. Chcę, by to miejsce zachęcało mieszkańców Augustowa do kontaktu z samorządem i do wspólnego budowania naszego Augustowa. Jesteśmy tutaj dla Was! - Burmistrz Mirosław Karolczuk zaprasza mieszkańców do odwiedzania nowej siedziby Urzędu.

 

Stopniowa przeprowadzka

 

Przeniesienie Urzędu Stanu Cywilnego do nowego miejskiego Ratusza jest początkiem przeprowadzki. W najbliższych tygodniach czeka nas kilkuetapowa przeprowadzka, by jak najszybciej móc zaprosić augustowian do miejsca, które będzie służyć mieszkańcom. Do zobaczenia!