Jesteś tutaj

Seminarium informacyjne dla przedsiębiorców na temat projektu „Granty na badania i innowacje”

W czwartek, 25 maja 2017 r. w Hotelu Logos w Suwałkach odbędzie się bezpłatne seminarium informacyjne dotyczące pozyskiwania grantów dla przedsiębiorstw na badania i innowacje. Spotkanie organizuje Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą i planujących jej rozwój na terenie województwa podlaskiego.

Celem spotkania jest zaprezentowanie zasad naboru wniosków o powierzenie grantu nawet do 100 000 złotych na realizację przedsięwzięć w sektorach gospodarki zaliczanych do inteligentnych specjalizacji krajowych oraz województwa podlaskiego (m.in. przemysł rolno – spożywczy, przemysł metalowo – maszynowy, sektor medyczny, ekoinnowacje, nauki o środowisku).

Przekazane w trakcie spotkania informacje będą stanowić kompendium wiedzy na temat projektu „Granty na badania i innowacje” w praktycznym wymiarze – zostanie zaprezentowane krok po kroku jak pozyskać grant – od pomysłu rozwoju firmy do wypłaty grantu.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – merytoryczny personel projektu „Granty na badania i innowacje”. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Szczegółowy program seminarium oraz rejestracja  on-line za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej http://grantynainnowacje.pl/seminarium-informacyjne-suwalki/ Rejestracja trwa do 23.05.2017 r.