Jesteś tutaj

Pokażcie nam swoje ogrody! Nagrodzimy najpiękniejsze posesje.

Chcecie pochwalić się swoimi ukwieconymi ogrodami i balkonami? Do 23 lipca czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Najpiękniejsze kwiaty w mieście

To już 7. edycja augustowskiego konkursu na najpiękniejszą posesję. Jesteście dumni ze swoich kwiecistych balkonów i ogrodów? Możecie pochwalić się różnorodnością roślinności, zadbanym ogrodzeniem, oryginalnym zagospodarowaniem posesji? Koniecznie zgłoście je do naszego konkursu. Na miłośników kwiatów i pasjonatów ogrodnictwa czekają atrakcyjne nagrody. 

Wspólnie ukwiećmy Augustów

Burmistrz Mirosław Karolczuk zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w zabawie.

- Mamy wielkie szczęście, że możemy mieszkać w jednym z najzieleńszych obszarów Polski. Jesteśmy otoczeni piękną naturą, dbamy o nasze środowisko oraz stworzenia w nim żyjące - do tego samego zachęcamy naszych mieszkańców. Cieszę się, że augustowianie chętnie włączają się w realizację tej misji. Szczególną opieką musimy też otoczyć unikalny gatunek pszczoły żyjącej tylko na terenie augustowszczyzny. Organizowane przez nas akcje sadzenia wspólnie z mieszkańcami kwiatów i drzew to tylko niektóre z działań zapewniających niezwykłym owadom odpowiednie warunki. Serdecznie zachęcam Państwa do zgłaszania swoich posesji w tegorocznej akcji. Pokażcie nam swoje ogrody! Dzięki Wam Augustów jest jeszcze piękniejszy. - Burmistrz Augustowa docenia starania mieszkańców. 

Czekamy na Was! 

Jesteście miłośnikami kwiatów? Z przyjemnością spędzacie czas w ogródkach? Pochwalcie się nimi! 

Zgłoszenia zbieramy w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego oraz mailowo pod adresem promocja@urzad.augustów.pl do 23 lipca. 

 

Regulamin konkursowy oraz karta zgłoszenia w załączeniu poniżej. 

 

GALERIA

PLIKI

ZałącznikRozmiar
PDF icon karta_zgloszeniowa_2021.pdf767.41 KB
PDF icon regulamin_2021_r.pdf563.74 KB