Jesteś tutaj

Nieposkromiony talent, czyli II Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością

W środę, 6 września w Regionalnym Centrum Rekreacji ,,Kaktusik” odbędzie się II Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością - ,,To jest moje miejsce” – Augustów 2017 organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Zielony Parasol” w Augustowie i Środowiskowy Dom Samopomocy w Augustowie. Celem Przeglądu jest rozbudzanie zainteresowań muzyczno-wokalnych, wzmacnianie wiary we własne możliwości, pobudzanie osobistego rozwoju, a także aktywizacja społeczna i integracja osób dotkniętych niepełnosprawnością.
 
Najczęściej osoby niepełnosprawne osiągają wysokie efekty w twórczości artystycznej, wyrażając w ten sposób swoje uczucia, spostrzeżenia, przemyślenia. II Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością to ogromna szansa promocji talentów. Już po raz kolejny w Augustowie będzie można podziwiać zdolności, pasje i zainteresowania osób dotkniętych chorobą.
 
Tym razem pod wspólnym hasłem ,,To jest moje miejsce” podopieczni placówek i ośrodków współpracujących ze Środowiskowym Domem Samopomocy zaprezentują się w wokalu, tańcu i aktorstwie.
 
Na moc artystycznych wrażeń i dobrą bezpłatną zabawę organizatorzy II Przeglądu Twórczości Osób z Niepełnosprawnością zapraszają wszystkich zainteresowanych 6 września 2017 r. o godz. 9.30 do ,,Kaktusika”. Będzie to też doskonały moment, by spojrzeć na życie z innej perspektywy i przewartościować swoje priorytety.